Logowanie dwuetapowe i jak je włączyć

Jeżeli jesteś dzieckiem, a Twój rodzic lub opiekun nie pomógł Ci skonfigurować konta, możesz obecnie dysponować kontem limitowanym. Jeśli uważasz, że masz konto limitowane, odwiedź tę stronę, aby dowiedzieć się więcej.

Dlaczego ważne jest, aby włączyć 2EL?

Zdecydowanie zalecamy włączenie logowania dwuetapowego (2EL) z następujących powodów:

 • BEZPIECZEŃSTWO!
  2EL zwiększa bezpieczeństwo Twojego konta. Nawet jeśli ktoś odgadnie Twoje hasło, nie będzie w stanie uzyskać dostępu do Twojego konta.
 • Darmowe gry!
  2EL jest wymagane, aby moc otrzymać niektóre bezpłatne gry w Epic Games Store.
 • Prezenty!
  2EL jest wymagane, aby wysyłać prezenty w Fortnite.
 • Rywalizacja w Fortnite!
  2EL jest wymagane, aby móc brać udział w zawodach w Fortnite, takich jak Fortnite World Cup!

Ponieważ bezpieczeństwo kont jest naszym priorytetem, oferujemy graczom nagrody za włączenie 2EL. Możesz sprawdzić je tutaj. Więcej informacji na temat tego, co możesz zrobić, aby zabezpieczyć swoje konto, znajdziesz w naszym wpisie dotyczącym bezpieczeństwa konta.

Jak włączyć 2EL?

 1. Przejdź na stronę KONTO.
 2. Kliknij zakładkę HASŁO I ZABEZPIECZENIA.
 3. Pod nagłówkiem LOGOWANIE DWUETAPOWE zobaczysz następujące opcje 2EL:

  • Logowanie dwuetapowe z użyciem aplikacji uwierzytelniającej: do logowania dwuetapowego (2EL) używaj aplikacji uwierzytelniającej. Podczas logowania konieczne będzie wpisanie kodu bezpieczeństwa otrzymanego w aplikacji uwierzytelniającej.
   Jeśli zdecydujesz się korzystać z aplikacji do uwierzytelniania 2EL, ze sklepu z aplikacjami na urządzenia mobilne pobierz jedno z tych popularnych, dostarczanych przez zewnętrznych dostawców narzędzi do uwierzytelniania:
   • Google Authenticator
   • LastPass Authenticator
   • Microsoft Authenticator
   • Authy
  • Logowanie dwuetapowe przez pocztę e-mail: do logowania dwuetapowego (2EL) używaj kodu bezpieczeństwa wysyłanego na twój adres e-mail. powiązany z kontem Epic Games. Będzie on potrzebny do logowania.
  • Logowanie dwuetapowe z użyciem kodu z wiadomości SMS: do logowania dwuetapowego (2EL) używaj swojego telefonu. Podczas logowania konieczne będzie wpisanie kodu bezpieczeństwa otrzymanego od nas w wiadomości SMS.
 4. Kliknij przycisk SKONFIGURUJ, aby włączyć preferowaną metodę 2EL.
  1. Po wybraniu sposobu uwierzytelniania otrzymasz od Epic Games kod na adres e-mail lub SMS-em, a aplikacja powinna wygenerować dla Ciebie kod.
  2. Gdy wprowadzisz kod, na stronie internetowej zobaczysz komunikat o pomyślnym zakończeniu operacji (poniżej przykład weryfikacji przez pocztę e-mail).


   Komunikat z potwierdzeniem zostanie przesłany na Twój adres e-mail:
  3. Strona twojego konta zostanie automatycznie zaktualizowana, aby potwierdzić aktywowanie wybranej metody uwierzytelniania.

Jeśli zdecydujesz się wybrać więcej niż (1) metodę uwierzytelniania, kliknij ikonę trzech kropek (…) przy preferowanej metodzie kontaktu i wybierz polecenie „Ustaw jako główną metodę 2EL”.

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI