Aktualizacje sterowników graficznych

Sterowniki graficzne to oprogramowanie, które umożliwia Twojej karcie graficznej komunikację z systemem operacyjnym. Wraz z postępem technologii zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania, producenci kart graficznych regularnie aktualizują swoje sterowniki w celu poprawienia wydajności i usunięcia błędów. Aby zapewnić sobie jak najlepsze wrażenia podczas gry w , zawsze należy się upewnić, że sterowniki graficzne są zaktualizowane do najnowszej wersji.

Skorzystaj z poniższych linków, aby pobrać najnowsze sterowniki graficzne od swojego producenta:

 • Nvidia
  • Uwaga: jeśli korzystasz z opcji wyszukiwania ręcznego, zalecamy wybranie opcji „Sterownik gotowy do gry” z menu rozwijanego Typ pobierania
 • AMD
 • Intel

Jeśli nie znasz producenta swojej karty graficznej, możesz go zidentyfikować za pomocą narzędzia diagnostycznego DirectX:

 1. Wciśnij klawisz Windows lub przycisk startowy, wpisz Uruchom, i naciśnij Enter.
 2. W wyświetlonym oknie wpisz dxdiag i naciśnij Enter.
 3. Narzędzie diagnostyczne DirectX zostanie załadowane. Jeśli pojawi się wyskakujące okienko z monitem o podpisanie sterownika cyfrowego, wybierz odpowiedź dla swojego urządzenia.
 4. Kliknij Zapisz wszystkie informacje, a następnie Zapisz jako.
 5. Kliknij Zapisz (plik powinien być zapisany na pulpicie jako dxdiag.txt).
 6. Wyjdź z narzędzia diagnostycznego DirectX i zlokalizuj plik.

Jeśli używasz komputera Mac, możesz skorzystać z tego dokumentu pomocy technicznej Apple, aby uzyskać dostęp do pliku, który zasadniczo jest równoważny diagnostyce DirectX.

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI