Jak mogę sprawdzić dane dotyczące wydajności mojego połączenia sieciowego w Fortnite?

Jeśli miewasz problemy z łącznością, być może Twoje połączenie sieciowe nie działa prawidłowo. Szczegóły połączenia sieciowego w Fortnite mogą dostarczyć więcej informacji na ten temat.

Koniecznie sprawdź stronę stanu serwera Epic Games, by upewnić się, że usterka nie leży po naszej stronie. Jeśli napotykany problem jest związany z usterką dotyczącą całego systemu, połączenie z programem uruchamiającym Epic Games lub grą Fortnite nie będzie możliwe, dopóki nie naprawimy awarii.


Jak wyświetlić szczegóły połączenia sieciowego

  1. Gdy jesteś w poczekalni w Fortnite, kliknij menu w prawym górnym rogu.
  2. Przejdź do sekcji Ustawienia.
  3. Przejdź do zakładki Interfejs użytkownika gry.
  4. Zmień ustawienie Wyświetlanie statystyk sieciowych na WŁĄCZONE, po czym kliknij Zastosuj na dole ekranu.

Uwaga: W informacjach o sieci możesz często widzieć komunikat "Wyłączona". Nie wpływa to na grę w Fortnite. Jeśli jednak nie chcesz, by ta informacja się pojawiała, wybierz opcję WYŁ. w Statystykach połączenia sieciowego, a następnie kliknij Zastosuj.

”Informacje


Jak rozpoznać utratę pakietów

Gdy będziesz w trakcie meczu, w lewym górnym rogu ekranu będziesz mógł zobaczyć informacje o swoim połączeniu sieciowym. Jeśli następuje utrata pakietów, będzie to zaznaczone czerwonymi paskami na białej linii pod statystykami sieci.

Brak utraconych pakietów: stała biała linia oznacza brak utraty pakietów.

Utrata pakietów: czerwone linie oznaczają pakiety, które zostały utracone.

Jeśli widzisz utratę pakietów, oznacza to, że istnieje problem z połączeniem sieciowym i że dochodzi do utraty danych między Twoim połączeniem a serwerem. Konieczne będzie skontaktowanie się z dostawcą usług internetowych (ISP), który może pomóc Ci rozwiązać problem z połączeniem sieciowym.

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI