W jaki sposób mogę połączyć wiele kont Rocket League z kontem Epic Games?

Ponieważ możliwe jest już połączenie konta Rocket League z kontem Epic Games, możesz połączyć wszystkie swoje konta Rocket League, aby umieścić dostępne w nich przedmioty w jednym zbiorczym ekwipunku!

  1. Odwiedź stronę https://www.rocketleague.com/activate.
  2. Kliknij przycisk Login (Zaloguj się), aby zalogować się na swoje konto Epic Games.
  3. Kliknij Check Setup (Sprawdź konfigurację).
  4. Możesz teraz połączyć wszelkie dodatkowe, niepołączone dotychczas konta, na przykład PlayStation, Xbox, Steam czy też Switch.
    Uwaga: zanim będzie możliwe połączenie platform lub rozpoczęcie gry w Rocket League, musisz dodać swoją datę urodzenia w ustawieniach konta Epic Games.
  5. Po powiązaniu kont wybierz spośród nich to, które będzie Ci służyć jako konto główne.

Poziom konta, zdobyte rangi oraz postępy odniesione w ramach przepustki Rocket Pass będą wykorzystywane na wszystkich powiązanych platformach.

Posiadane na każdej platformie przedmioty trafią do jednego zbiorczego ekwipunku. Nowe zdobywane w grze przedmioty będą przypisywane do powiązanej platformy głównej.

Uwaga: kredyty i znaczniki Esports nie trafią do zbiorczego ekwipunku – będą dostępne na platformie, na której zostały kupione. Po odłączeniu kont wszystkie przedmioty pozostaną na platformach, na których zostały kupione lub zdobyte. Przedmioty unikatowe dla danej platformy w dalszym ciągu będą dostępne tylko na niej podczas grania na danym urządzeniu.

Platformę główną wybierz z rozwagą, ponieważ może być ona zmieniona tylko raz na 24 godziny.

6. Potwierdź wybór i gotowe. Konta Rocket League zostały połączone!

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI