Często zadawane pytania na temat przepustki Rocket Pass w Rocket League

Czego potrzebuję, aby zacząć zdobywać przedmioty z przepustki Rocket Pass?

Niczego! Żeby zdobyć darmowe nagrody, wystarczy, że będziesz grać przez sieć. W każdej chwili możesz kupić przepustkę premium, która zapewnia dodatkowe przedmioty. Za każdy poziom przepustki, jaki do tej pory udało Ci się zdobyć, otrzymasz wówczas odpowiadające mu nagrody premium.

Jak mogę zdobyć przepustkę Rocket Pass Premium?

  1. Uruchom Rocket League.
  2. Wybierz pozycję Rocket Pass w menu głównym.
  3. Wybierz pozycję Konto premium .
  4. Wybierz polecenie Upgrade For 1000 Credits
    lub pakiet, który zapewnia dodatkowe poziomy premium w niższej cenie.

Co jeśli przepustka Rocket Pass się skończy?

Zachowasz wszystkie nagrody darmowe i premium (poza zresetowanymi dopalaczami PD), które udało Ci się zdobyć w ramach tej przepustki Rocket Pass. Z chwilą rozpoczęcia kolejnej przepustki Rocket Pass wszyscy gracze zaczynają na poziomie 1.

Na czym polegają wyzwania?

Wszyscy gracze otrzymują trzy wyzwania tygodniowe na każdy tydzień, podczas gdy posiadacze Rocket Pass Premium otrzymują trzy dodatkowe wyzwania tygodniowe, czyli łącznie sześć. Realizuj wyzwania tygodniowe, aby zdobyć PD i przedmioty.

Czy mogę się cofnąć i ukończyć wyzwania z poprzednich tygodni?

Nie. Wyzwania tygodniowe wygasają co środę i na ich miejsce pojawiają się nowe.

Czy otrzymam coś za ukończenie wszystkich wyzwań sezonowych?

Tak! Ukończ wszystkie darmowe wyzwania sezonowe, by zdobyć Rzadki Zrzut, Bardzo Rzadki Zrzut lub Zrzut Importowany!

Ile czasu zajmie odblokowanie każdego poziomu w przepustce Rocket Pass?

Szacujemy, że ukończenie przepustki Rocket Pass zajmie około 60 godzin, nie licząc poziomów Zawodowiec. Czas ten może się różnić w zależności od tego, jakie inne wydarzenia w grze będą miały miejsce — weekendy z podwójnymi PD itp.

Czy możesz wymieniać się nagrodami z przepustki Rocket Pass z innymi graczami?

Nie można wymieniać nagród premium (poziomy 1-70). Nagrody zawodowców można wymieniać po osiągnięciu 70. poziomu. Wszystkie darmowe nagrody podlegają wymianie z innymi graczami.

Jak działają poziomy Zawodowiec?

Każdy poziom Zawodowiec zawiera pomalowany przedmiot z wybranej listy nagród przepustki Rocket Pass Premium. Gracze, którzy posiadają przepustkę Rocket Pass Premium będą mogli zapoznać się z 30 poziomami powyżej ich aktualnego poziomu. Zamiast losowych nagród poziomu Zawodowiec, można teraz sprawdzić, jaki dokładnie przedmiot odblokowuje każdy poziom po ukończeniu poziomu 70. Przedmioty edycji specjalnej można odblokować przed osiągnięciem poziomu 70, a warianty pomalowane odblokują się jako nagrody zawodowców.

Czy nagrody przepustki Rocket Pass wpływają na moje doświadczenie związane z rywalizacją?

Nie, wszystkie przedmioty z przepustki Rocket Pass są wyłącznie kosmetyczne i nie mają wpływu na rozgrywkę ani nie zwiększają przewagi nad przeciwnikami! Mają one jedynie stanowić ciekawy dodatek — do personalizacji swojego samochodu i zaprezentowania się na boisku.

Czy w przepustce Rocket Pass znajdują się certyfikowane przedmioty?

Począwszy od Sezonu 3, certyfikowane przedmioty nie są już dostępne w przepustce Rocket Pass. Są one nadal dostępne w sklepie z przedmiotami i jako schematy.

Czy każdy przedmiot z przepustki Rocket Pass będzie przechodził jako nagroda zawodowców?

Nie. Dostępna będzie tylko ograniczona lista przedmiotów zawodowców, wybranych spośród najlepszych nagród premium z przepustki Rocket Pass.

Czy można kupić jeden lub kilka poziomów w pakiecie?

Tak, możesz kupić jeden poziom lub kilka poziomów w pakiecie za pomocą kredytów. W grze oferowane są cztery warianty.

Czy przepustka Rocket Pass wpływa na system schematów?

Schematy będą dostępne niezależnie od systemu przepustki Rocket Pass. Dzięki przepustce Rocket Pass Premium możesz zdobywać kredyty i wydawać je na wykonanie przedmiotów ze schematów lub zakupy w sklepie z przedmiotami.

Z którym kontem łączy się moja przepustka Rocket Pass Premium?

Przy zakupie przepustki Premium Rocket Pass, zostanie ona połączona z Twoim kontem głównym. Postępy w grze będą widoczne na wszystkich platformach.

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI