Jak połączyć konto Epic Games z platformą, aby grać w Rocket League?

Zapisywanie postępów międzyplatformowych w grze Rocket League jest możliwe dzięki koncie Epic Games. Pierwszym krokiem w całym procesie jest utworzenie konta Epic Games lub zalogowanie się do niego.

Aby powiązać platformę ze swoim kontem Epic Games, wykonaj następujące czynności:

 1. Uruchom grę Rocket League po raz pierwszy.
 2. Naciśnij przycisk Zaloguj, aby zalogować się do swojego konta Epic Games.
  Jeśli nie masz konta Epic Games, naciśnij przycisk Utwórz, aby utworzyć konto Epic Games bez konieczności podawania nazwy, adresu e-mail ani hasła.
 3. Przejdź do strony epicgames.com/activate i wprowadź podany kod.
  Jeśli korzystasz z platformy Steam, w celu powiązania jej z kontem Epic Games odwiedź portal konta Epic Games.

Zanim będzie możliwe połączenie platform lub rozpoczęcie gry w Rocket League, musisz dodać swoją datę urodzenia w ustawieniach konta Epic Games. Możesz to zrobić za pośrednictwem portalu konta Epic Games.

Gdy już się zalogujesz, poprosimy Cię o wybranie platformy głównej. Platforma główna jest źródłem danych o postępach (postępy w przepustce Rocket Pass, pozycja w rankingu i poziom PD) dla wszystkich powiązanych platform. Wybierz platformę, na której udało Ci się osiągnąć największe postępy w ramach przepustki Rocket Pass i na której masz najwyższą pozycję w rankingu.

Salda kredytów i znaczników E-sportowych są przypisane do poszczególnych platform. Przenoszenie środków między platformami jest niemożliwe. Gdy wybierzesz platformę główną, pozycja w rankingu, postępy w ramach przepustki Rocket Pass i poziom PD będą dostępne podczas gry na wszystkich powiązanych platformach.

 1. Naciśnij przycisk Tak, jeśli platforma, na której grasz, została wybrana jako platforma główna.
 2. Naciśnij przycisk Nie, mam inną, jeśli chcesz wybrać inną platformę główną.
  Aby wybrać platformę główną do gry w Rocket League na koncie Epic Games, odwiedź stronę rocketleague.com/activate.
 3. Gotowe! Twoja platforma główna została potwierdzona.

Możesz powiązać swoje konto Epic Games z dodatkowymi platformami. Aby to zrobić, przejdź na stronę łączenia kont. Powiąż swoje platformy z użyciem danych do logowania konta PlayStation, Xbox, Nintendo lub Steam i udostępnij osiągnięte postępy.

Na stronie łączenia kont możesz też ustawić jedną z platform jako platformę główną. Jeśli platformy są już połączone z kontem Epic Games, nie trzeba robić tego ponownie dla gry Rocket League.

Nie martw się, jeśli zmienisz zdanie co do wybranej platformy głównej albo popełnisz w trakcie jej ustawiania błąd. Platformę główną można odłączyć, a potem zastąpić ją inną platformą.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź poniższe artykuły:

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI