Dlaczego nie mogę grać w Sezonie 4 Rozdziału 2 na urządzeniu z iOS?

Apple blokuje aktualizacje i nowe instalacje Fortnite z App Store oraz twierdzi, że uniemożliwi nam rozwijanie Fortnite na urządzeniach Apple. W związku z tym aktualizacja 14.00 Fortnite z Sezonem 4 Rozdziału 2 nie pojawiła się 27 sierpnia w wersjach na systemy iOS i macOS.

Możliwość gry w poprzednim sezonie

Jeśli Fortnite został już pobrany z App Store, kontynuowanie gry w Sezonie 3 Rozdziału 2 w wersji 13.40 powinno być możliwe.

Uwaga: Z powodu wygaśnięcia karnetu bojowego Sezonu 3 w dniu 27 sierpnia, uzyskanie dalszych postępów w grze nie jest możliwe na żadnej platformie.

Konsekwencje dla twojej gry

Przedmioty kosmetyczne

Nadal będziesz mieć możliwość grania w wersję 13.40 Fortnite, lecz nie będziesz mieć dostępu do nowych treści z karnetu bojowego Sezonu 4 w Rozdziale 2. Zakupione elementy kosmetyczne będą wciąż dostępne na wszystkich platformach, lecz zakupione elementy kosmetyczne, dodane po wersji 13.40 na innej platformie, nie pojawią się w szafce na urządzeniach z iOS.

Podarunki

Grający na iOS nie będą mogli otrzymywać podarunków z przedmiotów wprowadzonych po aktualizacji 13.40 (włącznie z karnetem bojowym Sezonu 4 w Rozdziale 2) ani nowych elementów kosmetycznych. Aby otrzymać podarunki lub nowsze przedmioty trzeba zalogować się na innej platformie, która ma dostęp do aktualizacji 14.00.

Uwaga: Po odebraniu podarunku (karnetu bojowego, nowego przedmiotu itp.) na innej platformie nie będzie on dostępny na urządzeniu z systemem iOS. 

Pakiety wyzwań

Grający na urządzeniach z iOS nie będą mogli kończyć nowych wyzwań, w tym szybkich wyzwań Derby Dynamo lub specjalnych wyzwań stylu Harley Quinn. Wyzwania te można ukończyć na innych platformach, które mają dostęp do aktualizacji 14.00.

Tryby gry

Laboratorium bojowe, gra w parach, Arena, Królewska Impreza i tryby okresowe są aktualnie wyłączone na urządzeniach z iOS.

Inne sposoby gry

Aby zagrać w Sezon 4 Rozdziału 2 już teraz, pobierz Fortnite na PC lub na PlayStation, Xbox One albo Nintendo Switch.

Jeśli chcesz grać w Fortnite na Androida, najnowszą wersję znajdziesz w aplikacji Epic Games na Androida, na stronie Fortnite.com/Android lub w sklepie Samsung Galaxy Store.

Jak dokonać zwrotu, jeśli po wydaniu pieniędzy na Fortnite nie mogę uzyskać dostępu do mojego zakupu z powodu odwetu Apple?

Niestety Apple nie pozwala Epic Games na bezpośrednie zwracanie graczom pieniędzy za zakupy w App Store, a zamiast tego wymaga od nich, by o zwrot pieniędzy poprosili Apple. Jeśli chcesz zwrócić się do Apple o zwrot pieniędzy, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami: https://support.apple.com/pl-pl/HT204084.

Wszyscy klienci, którzy dokonali zakupów na iOS przy użyciu bezpośredniej płatności Epic przed 28 sierpnia 202 roku, otrzymają od nas pełny zwrot. Przetworzenie zwrotu w przypadku wybranej przez ciebie metody płatności może potrwać do 7 września. Nie musisz nic robić. Zatrzymasz też swoje V-dolce i zakupione przedmioty.

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.