Dlaczego warto ulepszyć konto konsoli lub platformy do pełnej wersji konta Epic Games?

Ulepszenie do pełnej wersji konta Epic Games oznacza, że wszystkie Twoje osiągnięcia i zapisane dane (takie jak posiadane przedmioty i postępy w grze) mogą być przenoszone razem z Tobą na inną platformę lub kilka platform. Na przykład, jeśli grasz zwykle na konsoli, a teraz chcesz zagrać na komputerze PC, musisz ulepszyć swoje konto konsoli, aby móc przenieść osiągnięte tam postępy na peceta. 

Ten artykuł wytłumaczy Ci, jak ulepszyć konto konsoli lub platformy do pełnej wersji konta Epic Games. Jeśli masz już konto Epic Games, które chcesz połączyć ze swoim konsolowym kontem, postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi łączenia kont


Jak ulepszyć konto konsoli lub platformy do pełnej wersji konta Epic Games


UWAGA: Może być konieczne włączenie wyskakujących okienek w przeglądarce.

 1. Przejdź na stronę www.epicgames.com, spójrz na prawy górny róg ekranu i upewnij się, że nastąpiło wylogowanie.
 2. Kliknij ZALOGUJ SIĘ w prawym górnym rogu ekranu.

 3. Kliknij ikonę konsoli lub platformy, na której aktualnie grasz i którą chcesz połączyć ze swoim kontem Epic Games.
  • Nastąpi przekierowanie na stronę internetową tej konsoli lub platformy, gdzie zalogujesz się na swoje konto (np. jeśli wybierzesz PlayStation, nastąpi przekierowanie na stronę PlayStation, gdzie zalogujesz się przy użyciu danych konta PlayStation).
 4. Po pomyślnym zalogowaniu się wrócisz do witryny Epic Games i zobaczysz stronę podobną do tej przedstawionej poniżej:

  WAŻNE: Jeśli NIE widzisz strony pokazanej powyżej, to nie posiadasz żadnych postępów w grze Fortnite na tym koncie. Sprawdź, czy logujesz się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła platformy lub konsoli dla konta, którego używasz do gry w Fortnite.
 5. Uzupełnij wszystkie wymagane pola.
  WAŻNE: Używany adres e-mail nie może być już zarejestrowany na innym koncie Epic Games i musi być prawidłowym adresem e-mail, do którego tylko Ty masz dostęp.

 6. Przeczytaj warunki korzystania z usługi, a następnie zaznacz pole: Znam i akceptuję warunki świadczenia usług.
 7. Kliknij ZAPISZ ZMIANY.

Twoja konsola lub platforma powinna być teraz powiązana z w pełni funkcjonalnym kontem Epic Games. Jeśli chcesz grać na innych konsolach lub platformach i zachować swoje postępy, postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi łączenia kont.