Jak otrzymywać wypłaty z programu Wesprzyj Twórcę i nagrody pieniężne z wydarzeń e-sportowych przez Hyperwallet przy użyciu konta PayPal

Po przeprowadzeniu wywiadu podatkowego, na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z łączem aktywacyjnym dla konta Hyperwallet. Jeśli wybierzesz PayPal jako swoją metodę płatności, serwis Hyperwallet wykorzysta ten adres e-mail do przesłania Ci płatności.

Uwaga:

 • Jeśli masz ukończone 18 lat, adres e-mail konta Epic używanego do gry w Fortnite zostanie użyty do aktywacji profilu Hyperwallet.
 • Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, do aktywacji konta Hyperwallet zostanie użyty adres e-mail Twojego rodzica/opiekuna prawnego.

Odbieranie zarobionych środków i nagród pieniężnych przy użyciu konta PayPal

Aby odebrać swoje zarobione w programie Wesprzyj Twórcę środki lub nagrody pieniężne z wydarzeń e-sportowych, postępuj zgodnie z następującymi instrukcjami:

 1. Po wybraniu PayPal jako metody płatności, otrzymasz wiadomość e-mail od Hyperwallet z łączem do odebrania nagrody lub zarobionych środków.
 2. Kliknij Odbierz swoje pieniądze.
 3. Zaloguj się przy użyciu swoich danych konta PayPal

  Uwaga: jeśli nie posiadasz konta PayPal możesz założyć sobie osobiste konto przy użyciu adresu e-mail wykorzystanego do stworzenia profilu Hyperwallet, po czym kliknąć Dalej.
  Logowanie na konto PayPal, by odebrać pieniądze.

 4. Po zalogowaniu wyświetli się powiadomienie, że udało Ci się odebrać zarobione środki lub nagrody pieniężne.
  Udało Ci się odebrać zarobione środki lub nagrody pieniężne

Weryfikacja konta PayPal w Hyperwallet

Wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami zostanie wysłana z adresu service@intl.paypal.com na adres znajdujący się na Twoim koncie Hyperwallet, by umożliwić Ci weryfikację połączenia z posiadanym kontem PayPal.

Kliknij Potwierdź swój adres e-mail w otrzymanej wiadomości. Należy wtedy ponownie zalogować się na swoje konto PayPal.

Połączenie Twoich kont zostało zweryfikowane! Na Twój główny adres e-mail zostanie wysłana wiadomość od service@intl.paypal.com zatytułowana Dodałeś(-aś) nowy adres e-mail do swojego konta PayPal.

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.