Przebywam w Rosji, a moje konto partnerskie programu Wesprzyj Twórcę zostało wyłączone. Co teraz?

Z powodu inwazji Rosji na Ukrainę firma Epic wstrzymuje działalność handlową z Rosją, związaną z naszymi grami. Dotyczy to również programu partnerskiego Wesprzyj Twórcę. 

Twórcy przebywający w Rosji zostali wyłączeni z programu partnerskiego Wesprzyj Twórcę dla produktów Epic. Twój kod twórcy pozostanie zarezerwowany, dlatego nikt inny go nie przejmie. Możesz w dalszym ciągu tworzyć niestandardowe gry w Fortnite. Możesz także nadal tworzyć i publikować wyspy przy użyciu trybu kreatywnego w Fortnite.

Jeżeli nie udało Ci się jeszcze spełnić wymogów kwalifikujących do wypłaty środków, saldo Twojego konta zostało zresetowane. Oczekujące płatności zostaną zrealizowane, gdy dostawca usług płatniczych Epic będzie mógł przekazać środki zgodnie z obowiązującym prawem. 

Co więcej, nie akceptujemy obecnie nowych zgłoszeń do programu Wesprzyj Twórcę od twórców z Rosji. Jednakże niedługo zaoferujemy alternatywną formę zgłoszenia dla twórców z Rosji, którzy chcieliby ponownie dołączyć do programu, z wyłączonymi opcjami płatności. 

Jeżeli masz pytania albo nie przebywasz już w Rosji, skontaktuj się z działem pomocy Epic. W opisie zgłoszenia umieść frazę „INQUIRY ON RU SAC DISABLE”.

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.