Jak usunąć problemy z wypełnianiem kodu CAPTCHA podczas logowania się do mojego konta Epic Games?

Jeśli masz problemy z wypełnieniem kodu CAPTCHA podczas logowania do swojego konta Epic Games, rozwiązać je może wykonanie następujących czynności:


Zaktualizuj swoją przeglądarkę internetową

Regularne aktualizowanie przeglądarki internetowej sprawia, że nie będziesz mieć problemów z funkcjami występującymi na stronach internetowych, takimi jak kody CAPTCHA.

  • Chrome
  • Firefox
  • Edge: Przejdź na stronę „edge://settings/help” w przeglądarce Edge, by wyszukać dostępne aktualizacje.

Zaktualizuj swój system operacyjny

Dbanie o to, by system operacyjny miał zainstalowane wszystkie najnowsze aktualizacje, może znacząco uprzyjemnić korzystanie z niego.

Dla pozostałych wersji systemu Windows odwiedź dział wsparcia firmy Microsoft, gdzie znajdziesz instrukcje dotyczące aktualizacji Twojej wersji systemu.


Skorzystaj z innego urządzenia

Jeśli masz dostęp do innego urządzenia lub komputera, spróbuj zalogować się na nim na swoje konto, aby sprawdzić, czy jest to w ogóle możliwe.


Wyłącz wszystkie aplikacje działające w tle

Postępuj zgodnie z instrukcjami z tego artykułu, aby wyłączyć wszystkie aplikacje działające w tle, które mogłyby wpłynąć na Twoją zdolność wypełniania kodów CAPTCHA — łącznie z programami VPN i oprogramowaniem akceleracji sieci.

Jeśli spróbowałeś(-aś) już wszystkich tych rozwiązań i nadal masz problemy z wypełnianiem kodów CAPTCHA, kliknij przycisk Skontaktuj się z nami, aby wysłać zgłoszenie do działu pomocy.

Czy ten artykuł rozwiązał Twój problem?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.