"Bu Epic Hesabı daha önce farklı bir harici hesaba bağlıydı." Hatası

Eğer bir çocuksan ve ebeveynin hesabını oluşturmana yardımcı olmadıysa, hesap türün farklı özelliklere sahip bir Sınırlı Hesap olabilir. Eğer hesabının Sınırlı Hesap olabileceğini düşünüyorsan daha fazla bilgi edinmek için bu sayfayı ziyaret et.

Bu hata mesajı, Epic Games hesabına yeni bir platform hesabı bağlamanı engeller. Bu hatayı aldıysan, aynı platform türü daha önce Epic Games hesabına bağlandığı için yeni bir platform hesabı bağlamanı engelleyen bir kısıtlama var demektir.

Bu hatayı gidermek için asıl platform hesabını yeniden bağlayabilirsin.

Asıl platform hesabını yeniden bağlamak istemiyorsan veya bunu yapamıyorsan bir kısıtlamayı kaldırabilir ve her 365 günde (1 yılda) bir yeni bir platform hesabı bağlayabilirsin. Bir değişiklik yapmak için giriş yapmış olman ve Epic Games hesabına kaydedilmiş e-posta adresine erişim sahibi olman gerekir.

Bir kısıtlamayı kaldırma işlemine başlamadan önce, Epic Games hesabınla platformun bağlantısını kaldırman gerekir. Konsol hesabımın Epic Games hesabıma bağlantısını nasıl keserim? makalesindeki adımları izleyerek bunu yapabilirsin.

UYARI: Fortnite Tayfası abonelikleri, platform hesaplarının bağlantısının kaldırılmasından etkilenebilir. Hesabının bağlantısını kaldırırsan Epic Games hesabına yeni bir aylık içerik verilmeyecektir. Hesabının bağlantısını kaldırmadan önce Tayfa aboneliğini iptal etmek için Fortnite Tayfası aboneliğimi nasıl iptal ederim? makalesindeki adımları izleyebilirsin.

Bir kısıtlamayı kaldırmak için buraya tıkla.

Bu makale sorunu çözdü mü?

Aradığını bulamıyor musun?

    BİZE ULAŞ