Fortnite'ta dokular neden yüklenmiyor?

Grimsi dokular ya da sabit, bozuk veya pikselleşmiş zemin dokuları görüyorsan bu durum genel olarak ekran kartı sürücülerinle ilgili bir sorunu işaret eder. Sürücüleri güncellemek genellikle bu sorunu çözer.

ground.jpg

Ekran Kartı Sürücülerini Güncelle

Bilgisayarında güncel bir ekran kartı sürücüsü bulunduğundan emin ol.

Sürücüler, donanımın doğru çalışmasını sağlayan yazılımlardır. Eski sürücüler, bir sistem parçasının (örn. ekran kartı) bazı belirli yazılımları (örn. Fortnite) doğru bir şekilde çalıştırmasını sağlama konusunda başarısız olabilir. ekran kartı sürücülerinin güncel olduğundan emin olmak birçok ekran problemini çözebilir.

Bu linkler her üretici için en güncel sürücüleri içermektedir:

Windows'u güncelleştir

Windows'u güncellemek, oyunlarımızla ve diğer uygulamalarla yaşayabileceğin bağlantı, kurulum ve başlatma sorunları gibi birçok sorunu çözebilir. Hatta bilgisayarının daha hızlı çalışmasına yardımcı olabilir.

Kullandığın Windows sürümüne bağlı olarak Microsoft'un bu Window'u Güncelleştirme makalesinde yer alan güncelleştirme adımlarını izle.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Eski bilgisayarlar da minimum sistem gereksinimlerini karşılamayabilir. Daha fazla bilgi için Fortnite için PC ve Mac sistem gereksinimleri nelerdir? yazımıza göz at.

Bu makale sorunu çözdü mü?

Aradığını bulamıyor musun?

    BİZE ULAŞ