Fortnite'ta hangi ücretsiz eşyaları alabilirim?

Epic Games Oyuncu Desteği, talep üzerine ücretsiz içerik veya V-Papel veremez.

Oyuncuların Fortnite'ta ücretsiz içerik kazanmaları için her zaman birçok fırsat var. Oyuncular, oyun içi görevleri tamamlayarak ücretsiz içerikler kazanabilir ve Savaş Bileti'ndeki ücretsiz içeriklere erişebilir. Ayrıca hesabını iki Aşamalı Kimlik Doğrulama (2FA) ile korumaya alarak ücretsiz içerikler kazanabilirsin.

Bu içeriklerin çoğu belirli bir sezona özel olarak çıktığı için yalnızca çıktıkları sezon içinde alınabilirler. Yine de bir kozmetik içeriği kaçırdım diye üzülme! Gelecekte açabileceğin daha bir sürü ücretsiz içerik olacak. Oyuncu Desteği, bu içerikleri oyunu zamanında oynayarak açan oyunculara adil olmak adına talep üzerine içerik veremiyor.

Unutma; başka sitelerdeki ücretsiz unvanlar veya V-Papel kazanma şansı gibi Epic Games ürünlerine ilişkin şüpheli tekliflere sakın güvenme. Gerçek fırsatlar yalnızca Epic Games Store veya resmi Epic Games internet siteleri ile sosyal medya hesaplarında duyurulur. Biri senden bir şeyi ücretsiz olarak nasıl alacağına ilişkin talimat ya da ekran görüntüsü göndererek bu konuda bize bir bilet göndermeni isterse, bunun resmi bir kaynaktan olup olmadığını kontrol ettiğinden emin ol. Çünkü resmi olmayan talepler için yardımcı olamayız. Seninle iletişim kurmayı çok seviyoruz ancak diğer oyuncular için adil olmayacağından dolayı ücretsiz eşya veremeyiz. Bu nedenle sadece geçerli taleplerde yardımcı olabiliriz.

Hesabını güvende tutmakla ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıkla.

Bu makale sorunu çözdü mü?

Aradığını bulamıyor musun?

    BİZE ULAŞ