Epic Games görünen adın nasıl değiştirilir

Eğer bir çocuksan ve ebeveynin/vasin hesabını oluşturmana yardımcı olmadıysa, hesap türün farklı özelliklere sahip bir Sınırlı Hesap olabilir. Eğer hesabının Sınırlı Hesap olabileceğini düşünüyorsan daha fazla bilgi edinmek için bu sayfayı ziyaret et.

Epic Games görünen adı nedir?

Epic Games görünen adın, Epic Games Başlatıcısı'nda, resmi forumumuzda, AnswerHub'da ve PC/Mac, Switch veya mobil cihazda herhangi bir oyunumuzu oynadığında görünen addır.

Yalnızca konsolda (PSN, Xbox veya Switch) oynadıysan ve Epic Games hesabın için bir görünen ad oluşturmak istiyorsan, hesabını tam Epic Games hesabına yükseltmen gerekir. Bunun nasıl yapılacağı ile ilgili talimatlara buradan ulaşabilirsin.
Not: Görünen adını her iki haftada bir değiştirebilirsin.

Nasıl isimlerin kabul edileceği hakkında daha fazla bilgi için Görünen adımı oluşturma ile ilgili kurallar nelerdir? makalemize göz at.

Görünen adım konsolda oyun oynarken neden farklı görünüyor?

Epic Games görünen adını değiştirmek, PSN veya Xbox Live oyuncu etiketlerini/görünen adlarını etkilemez. Yani, oyun içindeki görünen adın, kullandığın konsol platformuna bağlı olarak farklılık gösterebilir.

PSN Kimliğini veya Xbox Oyuncu Etiketini değiştirme işlemleri, doğrudan ilgili platformların web sitesinden yapılmaktadır:

Epic Games görünen adını nasıl değiştirirsin

Görünen adını değiştirebilmen için e-posta adresinin doğrulanması gerekir. Henüz yapmadıysan, hesabını nasıl doğrulayacağını öğrenmek için buraya git.

  1. Hesabının HESAP BİLGİLERİ sayfasını ziyaret et.
  2. GÖRÜNEN AD etiketli kutuya istediğin yeni görünen adını gir.
  3. Sayfayı aşağı kaydır ve DEĞİŞİKLİKLERİ KAYDET'e tıkla.
    DN.png

Bu makale sorunu çözdü mü?

Aradığını bulamıyor musun?

    BİZE ULAŞ