Rocket League'de Epic Arkadaşları (Arkadaşlar Listesi)

Oynaması ücretsiz sürümde Rocket ID'ye bağlı arkadaşların Epic Arkadaşlarına aktarılır ve Epic Games Hesabında bulunan arkadaşların Rocket League'de görünür.

Rocket League'de nasıl arkadaş istekleri gönderir ve alırım?

Gruplar

Bir grup oluşturmak için ekranın altındaki Grup Oluştur seçeneğini seç. Bu eylem Gruba Davet Et menüsünü başlatır; burada arkadaşlarının isimlerini seçerek onlara davet gönderebilirsin.

Arkadaşlar Listesi'nde oyuncunun kullanıcı adını seçerek de grup oluşturabilirsin.

Bir gruba katılmak için Arkadaşlar Listesi menüsünü aç ve Bildirimler sekmesine git. Burada Grup Davetlerini görebilir ve yeşil tiki seçerek gruba katılabilirsin.

Bildirimler

Bekleyen Arkadaşlık İstekleri, Grup Davetleri, Kulüp Davetleri ve diğer bildirimler, Bildirimler sekmesinde bulunabilir.

Ebeveyn kontrollerine sahip bir çocuksan, arkadaşlık isteklerini göndermek veya kabul etmek için ebeveyninin veya vasinin parolası gerekebilir.

Son Oyuncular

Son Oyuncular sekmesi, birlikte veya rakip olarak oynadığın son 25 oyuncuyu gösterir. Arkadaşlar Listesi'nde olmayan oyuncuları gösterir. Bu listedeki oyuncuların profillerini görebilir veya onlara arkadaşlık isteği gönderebilirsin.

Oyuncuları Engellemek

Oyun içi Arkadaşlar Listesi'nden oyuncuları engelleyebilirsin. Bir oyuncuyu engellediğinde artık ondan bildirim almazsın ve çevrimiçi durumun onun tarafından görülmez. Kullandığın platformun Arkadaşlar Listesi'nde bu oyuncuyla arkadaş kalabileceğini unutma.

Engellenen oyuncular, Arkadaşlar Listesi menüsünde bulunan yeni Engellenen Oyuncular listesinde görünür. Engellenen Oyuncular listesinden Engeli Kaldır seçeneğini seçerek engeli kaldırabilirsin.

Bu makale sorunu çözdü mü?

Aradığını bulamıyor musun?

    BİZE ULAŞ