Rocket League'de Mücadeleler nedir?

Oyun içi Mücadelelerle becerini sına! Özelleştirme öğeleri, TP ve Düşürmeler kazan. Mücadele sisteminde Haftalık Mücadeleler, Sezon Mücadeleleri ve Etkinlik görevleri vardır.

Mücadele aracında Mücadele ilerlemeni takip edebilir ve ödüllerini oradan alabilirsin.

Mücadele aracını açmak için şunları yap:

  1. Rocket League'i aç
  2. Menünün hemen sağında bulunan Mücadele aracını seç

Bir maç neden Mücadele ilerlememde sayılmadı?

Mücadelelerde ilerleme kaydetmek için erişilmesi gereken bir minimum maç zamanı eşiği vardır. Bu eşik, oyuncuların bir maçta kalmasını teşvik etmek için uygulanır.

Haftalık Mücadeleler

Oyunculara, her çarşamba yenilenen üç adet haftalık mücadele verilir. Haftalık mücadelelerin, etkin oldukları hafta esnasında tamamlanması gerekir.

Rocket Pass Premium kullanıcıları fazladan üç Haftalık mücadele alır. Toplamda altı mücadeleleri olur.

Sezon Mücadeleleri

Sezon Mücadeleleri bütün bir sezon sürer. Bunları tamamlamak daha uzun sürse de daha iyi ödüller kazanırsın! Bazı Sezon Mücadeleleri, sezon başlar başlamaz mevcut olur. Bazılarıysa sezon devam ederken eklenir.

Rocket League Premium kullanıcıları, iki kat fazla Sezon Mücadelesi alır.

Etkinlik Görevleri

Llama-Rama, oynaması ücretsiz güncellemesinden sonraki ilk oyun içi etkinlikti. Bir etkinlikteki öğelerin kilidini açmak için Etkinlik Görevlerini tamamlaman gerekir. Tamamladığın her bir Etkinlik Görevi, Mücadeleler Menüsü'nden belirli bir Etkinlik Öğesini almanı sağlar.

Yeni Sürücü Mücadeleleri

Yeni Sürücü Mücadeleleri, Rocket League'le yeni tanışan oyuncular için tasarlanmıştır. Bu mücadeleleri sadece Rocket League Oynaması Ücretsiz olduktan sonra oyuna başlayan yeni oyuncular görebilir.

Bu makale sorunu çözdü mü?

Aradığını bulamıyor musun?

    BİZE ULAŞ