Epic Hesabınızı Koruyun

Benzersiz Parolalar Kullan

Hesabını koruma yöntemi olarak benzersiz parolalar kullanmanı öneririz. Her hizmet için benzersiz bir parola kullanmak, herhangi bir hesabın gizliliği ihlal edilmiş parolası ile Epic hesabına erişim sağlanmasının önüne geçer.

İki Aşamalı Kimlik Doğrulama'yı (2FA) Etkinleştir

  • İki Aşamalı Kimlik Doğrulama, oturum açabilmen için sahip olduğun bir cihazdan kod almanı gerektirir; bu da başka birisinin yetkisiz erişim elde etmesini zorlaştırır. Şu anda e-posta, SMS ve uygulama tabanlı İki Aşamalı Kimlik Doğrulama'yı destekliyoruz. Hemen koruma sağla.
  • Ayrıca diğer hizmetler için de hesaplarını koruduğundan emin ol. Bu hizmetler de İki Aşamalı Kimlik Doğrulama'yı destekler ve bu durum Epic hesabının güvenliğini artırır. Bu hesaplar üzerinde İki Aşamalı Kimlik Doğrulama'yı etkinleştirme hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsin.

E-Posta Adresini Doğrula

Henüz yapmadıysan, mutlaka Epic hesabına bağlı e-posta adresini doğrulamanı öneriyoruz. Bu, İki Aşamalı Kimlik Doğrulama ile hesabını korumana yardımcı olur ve hesabında şüpheli bir etkinlik gerçekleşmesi durumunda Oyuncu Desteği'nin sana yardımcı olmasını kolaylaştırır.

Ek Güvenlik İçin Sosyal Medya Hesaplarını Bağla

Facebook ve Google oturumlarını Epic hesap sistemimize entegre etme olanağı sunuyoruz. Bu, Google veya Facebook üzerinde aktif olarak oturum açtığın sürece farklı bir parola gerektirmeden Epic hesabında oturum açmanı sağlar. Sosyal medya hesaplarının benzersiz bir parola ve İki Aşamalı Kimlik Doğrulama ile korunduğundan emin ol.

Cihazlarını Güvende Tut

  • Paylaşılan sistemlere güvenme. Bir internet kafede, kütüphanede, okulda veya arkadaşının evinde olabilirsin. Kendi bilgisayarını veya konsolunu kullanmıyorsan, kullandığın bilgisayarın hesap bilgilerini hatırlamasına izin verme.
  • Virüsten koruma yazılımı kullan ve bilgisayarını güncel tut.

Hesap Satın Alma veya Başkalarıyla Paylaşma

  • Hesap satın almak, satmak veya paylaşmak yasaktır. Paylaşım sonucu uygulanan tüm işlemler veya hesabının engellenmesi, hesabı oluşturan kişi olarak senin sorumluluğundadır.
  • Hesap satın almak ve satmak hizmet koşullarımıza aykırıdır ve hesabın engellenmesine neden olur.

Şüpheli Tekliflere Güvenme

Ücretsiz oyun ya da V-Papel gibi Epic Games ürünleri için yabancı sitelerdeki şüpheli tekliflere güvenme. Giriş bilgilerini harici sitelerde paylaşma. Gerçek teklifler Epic Games Store'da, resmî Epic Games web sitesinde ya da sosyal medya kanallarında gösterilecektir.

Oyuncu Desteği Ayrıntıları

Daha fazla yardıma ihtiyacın olursa veya bir sorun varsa lütfen destek ekibimizle iletişime geç.

Bu makale sorunu çözdü mü?

Aradığını bulamadın mı?

Sana nasıl yardımcı olabileceğimizi bize belirt.