Fortnite Tayfası Aboneliği SSS

Neden Fortnite Tayfası'na tekrar abone olamıyorum?

Ocak'ta aboneliklerini yenilemelerine rağmen bazı Fortnite Tayfası üyelerinin V-Papellerini alamamaları ve etkin görünmemeleri sorunu üzerinde çalışıyoruz. Devam etmekte olan bu sorun sebebiyle, aboneliğinin herhangi bir sebepten ötürü sona ermesi veya iptal edilmesi durumunda geçici bir süre boyunca Fortnite Tayfası'na tekrar abone olamayacaksın. Gelişmeler için Fortnite Durumu sayfasını kontrol et.

Bu ay 1.000 V-Papel'imi neden almadım?

V-Papeller her ay, aboneliğin başladığı günde verilir. Örneğin, eğer 14 Aralık'ta abone olduysan bir sonraki aylık V-Papel'ini 14 Ocak'ta alırsın. İçeriğin hesabına aktarılması 72 saati bulabilir. Bu süre sonunda içerik hâlâ hesabında değilse hesabından çıkıp tekrar gir.

Bu ay Tayfa Paketi'mi neden almadım?

Tayfa Paketi, etkin abonelere ayın son gününde verilir. İçeriğin hesabına aktarılması 72 saati bulabilir. Bu süre sonunda içerik hâlâ hesabında değilse hesabından çıkıp tekrar gir.

Neden Fortnite Tayfası'nı oyunda göremiyorum?

Eğer 2 Aralık'tan sonra oyunda Fortnite Tayfası seçeneğini göremiyorsan; platformun, ülken (veya her ikisi) veya ödeme yöntemlerin desteklenmiyor olabilir. Zamanla yeni seçenekler eklemek için çalışacağız.

Peki ya Galaxy Store'dan Fortnite Tayfası abonelik içeriğimi alamamışsam?

Galaxy Store'dan Fortnite Tayfası Aboneliği aldıysan ve içerik sana ulaşmadıysa, yaşanan sorunun farkındayız ve çözümü üzerinde çalışıyoruz. 

Bu sorunla ilgili en güncel bilgilerden haberdar olmak için Fortnite | Community Issues Trello panomuza göz at.

Diğer yardımcı bağlantılar:

Fortnite Tayfası Sayfası
Fortnite Tayfası aboneliğimi nasıl iptal ederim?
Fortnite Tayfası üyeliğinde neler var?

Bu makale sorunu çözdü mü?

Aradığını bulamadın mı?

Sana nasıl yardımcı olabileceğimizi bize belirt.