Informacje o Epic GamesEpic Games to amerykańskie przedsiębiorstwo założone w 1991 roku przez prezesa Tima Sweeneya. Firma ma siedzibę w Cary w Karolinie Północnej w Stanach Zjednoczonych i posiada wiele biur na całym świecie. Epic jest wiodącą firmą zajmującą się interaktywną rozrywką oraz twórcą technologii silników 3D. Przedsiębiorstwo opracowało jedną z największych gier na świecie – Fortnite. Tytuł ten jest dynamicznym ekosystemem rozrywki społecznościowej, który obejmuje gry własne, takie jak Fortnite Battle Royale, LEGO® Fortnite, Rocket Racing i Fortnite Festival, a także doświadczenia stworzone przez twórców. Epic obsługuje ponad 800 milionów kont, w tym 6 miliardów połączeń między znajomymi w Fortnite, Fall Guys, Rocket League i Epic Games Store. Firma opracowała także silnik Unreal Engine, który napędza wiele wiodących na świecie gier i jest również stosowany w branżach takich jak film i telewizja, transmisje i wydarzenia na żywo, architektura, motoryzacja i symulacje. Dzięki Fortnite, Unreal Engine, Epic Games Store i Epic Online Services Epic zapewnia developerom i twórcom kompleksowy ekosystem cyfrowy do tworzenia, dystrybucji i obsługi gier oraz innych treści.

Kontakt

Epic Games, Inc.,
620 Crossroads Blvd.,
Cary, North Carolina (Stany Zjednoczone)
Tel: +1 919 854 0070
 
Jesteś zainteresowany(-a) możliwościami zatrudnienia w Epic?
Dołącz do naszego zespołu! Otwórz portal internetowy Kariera w Epic Games.

Czy jesteś zainteresowany(-a) korzystaniem z technologii Unreal Engine?
Pobierz Unreal Engine i odwiedź Społeczność deweloperów Epic, gdzie znajdziesz bezpłatne zasoby.

Potrzebujesz pomocy z naszymi grami lub z kontem Epic Games? 
Odwiedź nasze centrum pomocy
 

Często zadawane pytaniaCzy mogę zobaczyć wasze studio?
Zgodnie z ogólną praktyką nie oprowadzamy osób trzecich po studiu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszemu zespołowi najbardziej sprzyjające środowisko pracy, aby w pełnym skupieniu mogli tworzyć wspaniałe gry i technologie.

Czy oferujecie staże?
Wszelkie oferty pracy wakacyjnej lub stażu będą publikowane na naszym portalu pracy.

A co z Gears of War?
Firma Microsoft zakupiła od Epic Games prawa własności intelektualnej do Gears of War i to do niej należy teraz ta seria. Aby otrzymać wsparcie przy korzystaniu z tytułów z serii Gears of War, skontaktuj się z pomocą techniczną Xbox.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie muzyki / sztuki / przechwytywania ruchu / testowania / monetyzacji. Czy moglibyśmy porozmawiać z kimś z Epic w celu omówienia naszych produktów lub usług?
Skupiamy się na tworzeniu wewnętrznych gier we własnym zakresie oraz z pomocą wykonawców i zespołów, z którymi nawiązaliśmy już długotrwałe relacje. Obecnie nie poszukujemy pomocy w tych dziedzinach.

Czy mogę stworzyć fanowską stronę internetową opartą na waszej grze?
Oczywiście, że tak! Prosimy tylko o przestrzeganie naszej Polityki korzystania z materiałów tworzonych przez fanów.

Mam świetny pomysł na grę lub ogólnie dla Epic. Czy możemy o tym porozmawiać?
Nie możemy przyjmować zgłoszeń z zewnątrz. Prosimy o nieprzesyłanie pomysłów, historii, grafik, poziomów gier, muzyki itp. Prawo zabrania nam przeglądać takich zgłoszeń.

Gdzie mogę uzyskać dostęp do waszych gier?
Kliknij tutaj, aby zobaczyć, gdzie możesz pobrać i grać w Fortnite, w tym Battle Royale, LEGO Fortnite, Rocket Racing i Fortnite Festival. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak grać w Rocket League, tutaj – w Rocket League Sideswipe, a tutaj – w Fall Guys. 

Czy mogę zarabiać na moich filmach z rozgrywki z waszych gier?
Tak, zezwalamy na to.

Czy Epic Games może sponsorować mój klan w nadchodzącym turnieju?
Obecnie nie oferujemy sponsorowania w zawodach i turniejach gamingowych.

Czy Epic Games oferuje stypendia?
Obecnie nie oferujemy stypendiów.

Jestem studentem/studentką i piszę pracę na temat branży gier wideo. Czy mogę przeprowadzić wywiad z jednym z waszych developerów?
Dziękujemy za zainteresowanie przeprowadzeniem wywiadu z naszymi developerami. Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń nasza ogólna polityka nie zezwala na prowadzenie wywiadów ze studentami. Zachęcamy do zapoznania się z wieloma wywiadami z członkami naszego zespołu, które zostały opublikowane na przestrzeni ostatnich lat.

Moja firma chciałaby stworzyć film / książkę / piosenkę / ścieżkę dźwiękową / przedmiot / program telewizyjny / komiks na podstawie waszej gry. Czy możemy o tym porozmawiać?
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie. Pomimo że obecnie nie poszukujemy partnerów licencyjnych, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityki korzystania z materiałów tworzonych przez fanów.