O nas


Siedziba firmy

Cary, stan Karolina Północna, USA

Spółka Epic Games, założona w 1991 roku, jest twórcą gry Fortnite, serii Unreal, Gears of War, Shadow Complex oraz Infinity Blade. Stworzona przez Epic technologia Unreal Engine zapewnia wysokiej jakości interaktywne przeżycia na PC, konsolach, w sieci oraz w rzeczywistościach rozszerzonej i wirtualnej. Silnik Unreal Engine jest dostępny za darmo na stronie unrealengine.com. Najnowsze wiadomości o studiu można znaleźć na kanale @EpicGames.
   

Kontakt


Interesuje cię kariera w firmie Epic?
Szukamy pracowników! Zapraszamy do odwiedzin strony Praca w Epic Games.

Chcesz skorzystać z technologii Unreal Engine?
Możesz pobrać silnik Unreal Engine 4 za darmo. W sprawie warunków indywidualnych licencji skontaktuj się z nami.

Potrzebujesz pomocy z grą Fortnite lub kontem Epic Games?
Odwiedź nasze centrum obsługi klienta

Epic Games, Inc.
620 Crossroads Blvd.
Cary, NC USA
Tel.: +1 919 854 0070
 

Najczęściej zadawane pytaniaCzy mogę obejrzeć waszą siedzibę?
Nie mamy zwyczaju oferowania wycieczek po naszym studiu. Choć z radością dalibyśmy wam pełny obraz pracy studia Epic, to najważniejsze jest dla nas zapewnienie naszym pracownikom jak najlepszych warunków pracy, aby mogli się skupić i nadal tworzyć wspaniałe gry i technologię.

Czy macie jakieś wolne stanowiska w firmie Epic?
Tak! Aktualne oferty pracy zamieszczamy nanaszym portalu z ofertami pracy. Po zarejestrowaniu się możesz zgłosić swoją kandydaturę na wolne stanowisko i/lub wysłać nam swoje CV. Informacje na temat firmy Epic i zalet pracy u nas można znaleźć nastronie Praca w Epic Games.

Czy oferujecie staże?
Wszystkie oferty pracy okresowej lub stażu zamieszczamy na naszym portalu z ofertami pracy.

Mam problem z grą. Gdzie mogę uzyskać pomoc?
Wsparcie techniczne do aktualnie dostępnych produktów uzyskasz na stronie help.epicgames.com. W sprawie wcześniejszych tytułów z serii Unreal odwiedź stronę help.unrealtournament.com.

Co z Gears of War?
Firma Microsoft zakupiła Gears of War od Epic Games i to ona odpowiada teraz za tę markę. W sprawie serii Gears of War zgłoś się do działu obsługi konsoli Xbox.

Zajmujemy się zawodowo muzyką/grafiką/nagrywaniem ruchu/testami/monetyzacją. Czy moglibyśmy porozmawiać z kimś z firmy Epic w sprawie naszych produktów lub usług?
Nasze gry tworzymy, korzystając z zasobów naszej firmy oraz współpracowników i studiów, z którymi nawiązaliśmy długotrwałą współpracę. Aktualnie nie poszukujemy nowych kontrahentów.

Czy mogę zrobić fanowską stronę o waszej grze?
Oczywiście! Prosimy tylko o przestrzeganie naszej polityki wobec twórczości i stron fanowskich.

Mam świetny pomysł na grę lub pomysł dla waszej firmy. Możemy o tym porozmawiać?
Nie przyjmujemy żadnego rodzaju prac z zewnątrz. Prosimy nie przysyłać nam pomysłów, opowiadań, grafik, poziomów do gier, muzyki itd. Nie możemy brać ich pod uwagę z powodów prawnych.

Skąd mogę pobrać wasze gry?
Nasze gry, a także inne produkty, można pobrać za darmo. W prawym górnym rogu strony widnieje przycisk, umożliwiający pobranie programu uruchamiającego Epic Games. Starsze tytuły, np. Unreal Tournament 3 Black, Unreal Tournament 2004 ECE, Unreal Tournament GOTY i pakiet The Unreal Deal, są również dostępne w serwisie Steam.

Czy mogę skorzystać z monetyzacji filmów przedstawiających grę w wasze tytuły?
Tak, zezwalamy na to.

Czy firma Epic może zasponsorować mój klan w najbliższym turnieju?
Aktualnie nie sponsorujemy konkursów ani turniejów związanych z grami.

Czy firma Epic oferuje jakieś stypendia?
Aktualnie nie oferujemy żadnych stypendiów.

Jestem studentem i piszę pracę na temat produkcji gier. Czy mogę przeprowadzić wywiad z kimś z grona waszych pracowników?
Cieszy nas zainteresowanie pracą twórców naszych gier, lecz z powodu ogromnej liczby takich próśb nie jesteśmy w stanie udzielać wywiadów uczniom i studentom. Zapraszamy natomiast do cytowania wielu wywiadów, jakie przez lata przeprowadzono z członkami naszego zespołu.

Moja firma chciałaby stworzyć film/książkę/piosenkę/gadżety/program TV/komiks na podstawie waszej gry. Czy moglibyśmy o tym porozmawiać?
Dziękujemy za zainteresowanie. Choć aktualnie nie poszukujemy kolejnych partnerów licencyjnych, radzimy rzucić okiem na politykę wobec twórczości i stron fanowskiej.