Informacje o kuponie

Kupon mega wyprzedaży 2020

Kupon Epic zostanie wykorzystany przy finalizacji zakupu objętych promocją gier w Epic Games Store. Wszystkie kupony Epic otrzymane podczas mega wyprzedaży 2020 utracą ważność 1 listopada 2020 r. o godzinie 8:59 polskiego czasu. Więcej informacji o zasadach wykorzystania kuponu znajduje się poniżej.

Regulamin

Wydarzenie ograniczone czasowo. Kupon Epic można otrzymać w ramach wydarzenia mega wyprzedaży tylko do godziny 17:00 polskiego czasu 11 czerwca 2020 r. Wszystkie kupony Epic otrzymane podczas wydarzenia mega wyprzedaży utracą ważność 1 listopada 2020 r. o godzinie 8:59 polskiego czasu. Kupony Epic można wykorzystać tylko do zakupu spełniających warunki cyfrowych gier i dodatków, które są dostępne na stronie Epic Games Store (https://www.epicgames.com/store/pl/). Promocja nie obejmuje zakupów w przedsprzedaży ani żadnych innych zakupów, jak np. zakupy w grze (m.in. V-dolce czy inne środki w grze).
Aby gra i dodatki były objęte promocją, ich cena po zastosowaniu wszelkich zniżek i rabatów musi wynosić co najmniej 59,99 PLN. Podatki i inne opłaty nie mają wpływu na minimalną wymaganą kwotę zakupu.
Musisz posiadać aktywne konto Epic. Kupon Epic zostanie automatycznie użyty na etapie finalizacji zamówienia przy następnym spełniającym warunki zakupie w Epic Games Store.
Kupony Epic są niezbywalne i nie można ich sprzedawać, wymieniać na gotówkę, wystawiać na aukcjach ani wymieniać na inne przedmioty.
Kupony Epic zostaną automatycznie zastosowane przy następnym zakupie spełniającym warunki promocji. Można wykorzystać tylko 1 (jeden) kupon Epic na transakcję. Kupony Epic nie łączą się. W przypadku wycofania się z zakupu lub zwrotu którychkolwiek z nabytych gier lub dodatków, by otrzymać lub wykorzystać kupon, wartość zwrotu będzie równa rzeczywistej kwocie wydanej na gry lub dodatki (zgodnie z obowiązującymi zasadami zwrotów). Kupon Epic wykorzystany przy pierwotnej transakcji nie podlega zwrotowi.
Cyfrowe elementy i usługi mogą być dostępne wyłącznie dla klientów w określonych regionach oraz podlegają Warunkom świadczenia usług firmy Epic (dostępnym pod adresem https://www.epicgames.com/site/pl/tos).
W przypadku naruszenia któregokolwiek z powyższych warunków oferta zostanie unieważniona.
Epic zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania oferty w dowolnym momencie. Warunki oferty nie obowiązują tam, gdzie są zabronione przez prawo.