Połącz się i zaoszczędź! Zdobądź Kupon Epic o wartości 40 PLN za subskrypcję wiadomości e-mail od Epic Games

15.10.2021

Czy chcesz otrzymywać najświeższe informacje o nowościach, darmowych grach i zniżkach? Nie musisz szukać dalej! Zasubskrybuj wiadomości e-mail i alerty Epic Games, aby być na bieżąco z ulubionymi grami i nie tylko. Jeśli zasubskrybujesz między 15 października a 16 listopada, podarujemy Ci Kupon Epic o wartości 40 PLN, który będzie można wykorzystać przy kolejnym kwalifikującym się zakupie na Epic Games Store.

Otwórz ustawienia swojego konta i sprawdź sekcję Preferencje dotyczące komunikacji, aby zobaczyć swój aktualny status subskrypcji. Na tym etapie istnieją tylko dwie możliwości…

Jesteś subskrybentem: Świetnie, dziękujemy za pozostanie z nami w kontakcie! Wyślemy Ci Twój Kupon Epic o wartości 40 PLN w ciągu najbliższych 24 godzin. Po otrzymaniu kupon zostanie automatycznie użyty na etapie finalizacji zamówienia przy następnym spełniającym warunki zakupie gry. Sprawdź stan swojego konta, aby zobaczyć, czy Twój kupon jest gotowy do użycia.

Nie jesteś subskrybentem: Śmiało, zaznacz to pole, aby dołączyć i jak najszybciej otrzymać swój kupon. Listę nowych subskrybentów sprawdzamy każdego dnia, ale prosimy poczekać do 24 godzin, aż kupon pojawi się na koncie. Po otrzymaniu kupon zostanie automatycznie użyty na etapie finalizacji zamówienia przy następnym spełniającym warunki zakupie gry. Sprawdź stan swojego konta, aby zobaczyć, czy Twój kupon jest gotowy do użycia. PL EGS ConnectAndSave Blog How To 1920x1080 V01Jeśli masz jakiekolwiek pytania, tutaj znajdziesz kilka praktycznych wskazówek. Przejdź na naszą stronę szczegółów kuponu, aby uzyskać dostęp do Często zadawanych pytań oraz Regulaminu dotyczącego Kuponu Epic uzyskanego w ramach promocji Połącz się i zaoszczędź.

Jak długo potrwa dana promocja?

Promocja Połącz się i zaoszczędź zaczyna się 15 października o godz. 16:01 czasu polskiego i dobiega końca 16 listopada o godz. 8:59 czasu polskiego. Po zakończeniu wydarzenia wszystkie kupony wygasną, dlatego nie ma na co czekać!
 

Czy mogę zdobyć kilka Kuponów Epic podczas tej promocji?

Nie, dana promocja jest ograniczona do jednego kuponu Epic na konto.
 

Co jest uważane za kwalifikujący się zakup pozwalający na użycie tego kuponu Epic?

Dowolna pełna wersja gry w Epic Games Store kosztującą co najmniej 59,99 PLN. Kupony Epic nie mogą być wykorzystane podczas przedsprzedaży, do zakupu dodatków, wirtualnej waluty, ani zakupów w grze. Naszą praktyczną tabelę ułatwiającą konwersję wszystkich obsługiwanych walut znajdziesz w sekcji często zadawanych pytań.
 

Co mogę zakupić z użyciem mojego kuponu?

Doskonałe pytanie! Nowości takie jak Back 4 Blood, Far Cry 6 czy Alan Wake Remastered będą świetnym wyborem.

Jeśli chcesz zmaksymalizować swoje oszczędności, pamiętaj, że nasza Halloweenowa wyprzedaż rusza już 18 października. W tym roku mamy dla was wiele strasznie fantastycznych ofert jak World War Z: Aftermath, Wolfenstein, Maneater oraz wiele innych!

Jeśli nie czujesz klimatu Halloween, nie martw się – nasza zniżka do 75% obejmuje gry ze WSZYSTKICH gatunków: Hitman 3, Chivalry 2, VoidTrain… łapiesz o co chodzi. Sprawdź wszystkie dostępne na wyprzedaży gry już 18 października!