Aktualizacja wiosna 2020 – Epic Games Store

23.03.2020

Cześć wszystkim, 

Przyszła wiosna, a wraz z nią nowe, orzeźwiające tytuły do Epic Games Store. To idealny moment, aby się nimi podzielić! 

Spójrzcie, co na Was czeka: 
 Teraz dostępne w przedsprzedaży
Nie możecie się doczekać? My też nie. Kupcie te tytuły w przedsprzedaży i przygotujcie się na ich premierę – albo bądźcie z nimi na bieżąco po dodaniu ich do swoich list życzeń! 

Dread Nautical
Dread Nautical, taktyczna turowa gra RPG z elementami rogue-like, łączy w sobie wciągającą rozgrywkę z kreskówkowym – aczkolwiek urzekająco upiornym – tonem.

Dostępne niedługo
Dodajcie te tytuły do swoich list życzeń, aby śledzić przyszłe aktualizacje, takie jak oferty przedsprzedaży, premiery lub promocje!

Industries of Titan – premiera 14 kwietnia!
Stwórz aglomerację przemysłową, zaprojektuj potężne fabryki i rywalizuj z innymi wielkimi korporacjami o dominację przemysłową w Industries of Titan!

Totally Reliable Delivery Service – premiera 1 kwietnia!
Razem z trójką znajomych wykonujcie zadania w interaktywnym, otwartym świecie, nie przejmując się planowaniem i koordynacją działań. Totally Reliable Delivery Service – niezawodna gwarancja dostarczenia przesyłki!

Diabotical
Darmowa, dynamiczna, wieloosobowa strzelanka arenowa o perspektywie pierwszoosobowej osadzona w kolorowym świecie robotów. Stwórz własnego Eggbota i dołącz do społeczności, by rozgrywać mecze w 3 różnych trybach na 9 mapach.

Saturnalia
Przygoda w stylu survival horror – graj jako grupka postaci odkrywających odizolowaną wioskę, w której odprawiono starożytny rytuał. Jej zawiłe ścieżki będą zmieniać się za każdym razem, gdy stracisz wszystkich swoich bohaterów.

Sludge Life
SLUDGE LIFE to pierwszoosobowa, wandalizmocentryczna przechadzka po wyspie z otwartym światem pełnej zakręconych idiotów i atmosfery tak gęstej, że można jej posmakować.

Among Trees
Zbuduj swoją chatkę, odkryj głębiny lasów i żyj spokojnie wśród drzew w tym pięknym symulatorze przetrwania. Będziesz musieć jeść, spać i ogrzewać się, żeby przeżyć.

Control – Rozszerzenie 1.: The Foundation – premiera 26 marca!
Odkryj korzenie najstarszego domu i zbadaj dziwne tajemnice nieznane nawet biuru. Drzwi fundacji są otwarte, jednak niektóre rzeczy nigdy nie powinny zostać odkryte.

Samurai Shodown
Legendarni wojownicy wracają, by walczyć o losy świata! Ta zupełnie nowa gra oferuje wysoką jakość grafiki i rozgrywki, w połączeniu z wiernie odwzorowanymi mechanikami i atmosferą, aby kontynuować dziedzictwo Samurai Shodown.

W tym roku do Epic Games Store trafi wiele więcej.

W co zagracie jako następne? Powiedzcie nam, na co najbardziej czekacie na naszych kanałach społecznościowych!

Facebook / Twitter / Instagram