Doktor zaprasza do nowej aktualizacji Rogue Company!

14.10.2020
Autor: Zespół ds. społeczności Rogue Company
Doktor zaprasza! Nadeszła najnowsza aktualizacja Rogue Company z nową zawartością i mapą autorstwa jednego z największych graczy wszech czasów: Dr. Disrespect!

RoCo EGS OB 51 SupportingImage Arena 1920x1080 GT

Dla prawdziwych zwycięzców najnowsza mapa Rogue Company to nie tylko mapa, ale również dom... dom będący areną do gry wartą 78 miliardów dolarów! Mapę stworzył z myślą o mistrzach nikt inny, jak MISTRZ MISTRZÓW – Dr Disrespect. To miejsce, w którym możecie sprawdzić swoje umiejętności w starciu z innymi graczami i sięgnąć po mistrzostwo na arenie zbudowanej przez jednego z największych graczy w historii. Bufet, salon gier, siłownia, sklep z pamiątkami – mapa zawiera wszystko, o czym mistrz może zamarzyć. Jesteście gotowi stawić czoła wyzwaniu? Przystąpcie do walki na mapie Arena, która zagości w grze na stałe. Co więcej, przez resztę października możecie sprawdzić swoje umiejętności w ograniczonych czasowo wydarzeniach z możliwością zdobycia ekskluzywnych nagród, a co najważniejsze – prawa do przechwałek.

RoCo EGS OB 51 SupportingImage Bundle 1920x1080 GT

Jednak czym byłaby Arena bez 2-metrowej postaci samego Dr. Disrespect? Wcielcie się w rolę dwukrotnego zwycięzcy mistrzostw Blockbuster World Video Game Championship dzięki nowemu strojowi „Dr Disrespect Dallas Outfit” i sięgnijcie po pakiet „Dr Disrespect Bundle”, który zawiera nowy wingsuit, emotkę i graffiti na miarę zwycięzców!

Gracze, którzy osiągnęli status prawdziwych mistrzów, chcą, aby wiedział o tym cały świat, dlatego rozwinęliśmy w tej aktualizacji systemy mistrzostwa i tożsamości gracza. Teraz podnosząc poziom agenta, będziecie otrzymywać unikalne awatary, banery i ramki – tych akcesoriów mistrzostwa nie można kupić – trzeba na nie zasłużyć! Zademonstrujcie zdobyte mistrzostwa – lub swoje mistrzowskie nastawienie – dzięki nowemu systemowi tożsamości gracza, który pozwala spersonalizować ekran profilu przy pomocy rozmaitych opcji!

Jesteście prawdziwymi mistrzami? Już dziś pobierzcie najnowszą wersję Rogue Company ZA DARMO i pokażcie, na co Was stać!