Witaj w narzędziu „Assembly Kit” do gry TROY. Przebuduj wojnę trojańską z tymi potężnymi, zupełnie nowymi narzędziami „Assembly Kit”, które poszerzają możliwości gry Total War w Epic Games Store.

Informacje

Zestaw „Assembly Kit” to pakiet narzędzi, które pozwolą Ci całkowicie przebudować grę A Total War Saga: TROY i utworzyć do niej zupełnie nowe mapy, jednostki, mechaniki czy frakcje — lub edytować te oryginalnie dostępne w grze.
Zestaw zawiera narzędzia „Dave” do edycji bazy danych, „Terry” do tworzenia map, „BoB” do przetwarzania plików i kompilacji plików zawartych w pakietach oraz „Variant Editor” do edycji kolekcji modeli jednostek.
Po zakupieniu swojej kopii TROY przejdź do biblioteki gry, zainstaluj narzędzie „Assembly Kit” i stwórz swoją własną śródziemnomorską epokę brązu!

Zewnętrzne łącza

Zasady

Korzystanie z edytora podlega również umowie licencyjnej użytkownika końcowego silnika Unreal Engine („UE EULA”), którą można znaleźć na stronie https://www.unrealengine.com/en-US/eula/publishing. Pobierając lub korzystając z edytora wyrażasz również zgodę na stosowanie UE EULA.