ABZU
ABZU

Stworzona przez dyrektora artystycznego Journey® i Flower® gra ABZÛ to piękna podwodna przygoda, która obudzi w Tobie marzenie o nurkowaniu.

ABZU

Zanurz się w ekscytującym podwodnym świecie pełnym tajemnic, życia i kolorów. Jako Nurek wykonuj zwinne akrobacje, korzystając z płynnego sterowania. Odkryj setki niepowtarzalnych gatunków opartych na prawdziwych stworzeniach i nawiąż silną więź z obfitą fauną morską. Wchodź w interakcje z ławicami tysięcy ryb, które proceduralnie reagują na Ciebie i inne stworzenia, w tym drapieżniki. Rozkoszuj się epickimi widokami oceanicznych głębin i odkrywaj ekosystemy odwzorowane z niebywałym przywiązaniem do szczegółów. Udaj się w podróż do serca oceanu, gdzie w zapomnieniu spoczywają starożytne sekrety. Ale miej się na baczności — w głębinach czyha niebezpieczeństwo. „ABZÛ” to słowo znane z najstarszych mitologii; AB oznacza wodę, a ZÛ wiedzieć. ABZÛ to ocean mądrości.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7 (64-bitowy)
System operacyjnyWindows 7 (64-bitowy)
ProcesorDwurdzeniowy 3,0 GHz
ProcesorCzterordzeniowy 2,4 GHz
Pamięć RAM4 GB
Pamięć RAM8 GB
Karta graficznaGeForce GTX 750 / Radeon R7 260X
Karta graficznaGeForce GTX 780 / Radeon R9 290X
Wersja DirectX11
Wersja DirectX11
Wolne miejsce na dysku6 GB
Wolne miejsce na dysku6 GB
Karta dźwiękowaZ obsługą DirectX
Karta dźwiękowaZ obsługą DirectX
Wersje językowe
  • angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), portugalski (Brazylia), rosyjski, chiński (uproszczony)
Copyright © 2016 Giant Squid. Logotypy The Giant Squid i ABZÛ są znakami towarowymi Giant Squid, LLC. 505 Games i logo 505 Games są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do 505 Games S.p.A oraz/lub do podmiotów stowarzyszonych. Wszystkie pozostałe znaki i znaki towarowe należą do odpowiednich właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone.