Aeterna Noctis
Aeterna Noctis

Wymagająca, ręcznie rysowana gra 2D w stylu metroidvania z intensywnymi scenami walki oraz platformowymi sekcjami zręcznościowymi. Wciel się w postać Króla Ciemności (King of Darkness) i pomóż mu odzyskać władzę, przechodząc przez 16 różnych, połączonych ze sobą obszarów w tej oryginalnej historii.

Aeterna Noctis

Poziom trudności

Rozgrywka w Aeterna Noctis stawia wysokie, ale przy tym uczciwe wyzwania, a poziom trudności gry zwiększa się, w miarę jak gracze nabierają wprawy w sterowaniu i odblokowują nowe umiejętności. Miej się na baczności podczas gry, a po zakończonym wyzwaniu odczujesz dumę.

Płynna mechanika rozgrywki

Gra była projektowana i udoskonalana do momentu, w którym można było zapewnić, że system reaguje na 100% działań, niezależnie od szybkości i warunków, w jakich są wykonywane. Dzięki temu poczujesz satysfakcję z rozgrywki i będziesz mieć pełną kontrolę nad postacią w każdej sytuacji.

Wysoka mobilność

Poziomy są intuicyjne i pozwalają na wykorzystywanie ruchu postaci, co daje wiele sposobów na ukończenie wyzwania, a bardziej doświadczonym graczom — na poprawienie czasu rozgrywki.

Piękna, pełna głębi historia

Rozgrywka w Aeterna Noctis opiera się na oryginalnej, głębokiej i emocjonalnej historii z dramatycznymi i niespodziewanymi zwrotami akcji, które pochłoną nawet najbardziej doświadczonych graczy.

Tradycyjna grafika 2D

Dział graficzny Aeterna Noctis zaprojektował grę klatka po klatce, korzystając z tradycyjnych technik ilustracyjnych. Wszystkie animacje, grafiki i szczegóły środowiska zostały stworzone z pasją i poświęceniem i sprawiają, że ruch jest piękny i płynny.

Wolność wyboru

Aeterna Noctis ma nieliniową mapę podzieloną na 16 różnych i połączonych ze sobą obszarów w stylu metroidvania. Chociaż główna fabuła ma określoną ścieżkę, twórcy chcieli umożliwić graczom przechodzenie przez grę we własnym tempie i przemierzenie tego olbrzymiego świata na wiele różnych sposobów.

Ponad 46 ścieżek muzycznych

Oryginalna ścieżka dźwiękowa Aeterna Noctis będzie składać się z kilkudziesięciu wyjątkowych utworów. Po premierze gry oryginalna ścieżka dźwiękowa będzie dostępna ze specjalnymi wersjami głównych utworów jako Piano Collection.

Edycje

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 10
System operacyjnyWindows 10
ProcesorIntel i5-4460
ProcesorIntel i5-9600
Pamięć RAM8 GB
Pamięć RAM16 GB
Wolne miejsce na dysku20 GB
Wolne miejsce na dysku20 GB
Wersja DirectX11
Wersja DirectX11
Karta graficznaNvidia GTX 950
Karta graficznaNVIDIA GTX 970
Wersje językowe
  • Angielski, francuski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), japoński, rosyjski, chiński (uproszczony), portugalski (Brazylia)
Razón social: AETERNUM GAME STUDIOS S.L. Dirección: AVENIDA PIO XII 20, BIS Y TRIS. 45600 - TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO) N.I.F: B45923976 Correo electrónico: INFO@AETERNATHEGAME.COM Responsable de protección de Datos: HUGO GÓMEZ RAMOS & FERNANDO SÁNCHEZ OLIVERA