APE OUT
APE OUT

APE OUT to dynamiczna, stylizowana gra typu beat'em up o małpiej ucieczce, pełna rytmicznej przemocy i szaleńczego jazzu. Pędź bez zatrzymywania się, używaj przeciwników jako broni lub tarcz i zmiażdż wszystkich, którzy stoją Ci na proceduralnie generowanej drodze do wolności.

APE OUT

APE OUT to dynamiczna, stylizowana i kolorowa gra typu beat'em up o małpiej ucieczce, pełna rytmicznej przemocy i szaleńczego jazzu.

Pędź bez zatrzymywania się, używaj przeciwników jako broni lub tarcz i zmiażdż wszystkich, którzy stoją Ci na proceduralnie generowanej drodze do wolności.

Chwytaj i miażdż

Uwolnij swoją niesamowitą, zwierzęcą siłę, by pokonać strażników. Łap ich i używaj jako ludzkich tarcz, rozbijaj ich wątłe ciała o ściany lub rzucaj pochwyconymi w ich towarzyszy.

Dynamiczna ścieżka dźwiękowa

Siej spustoszenie w rytm chaotycznych dźwięków bębnów, talerzy i urywanych głów, które świetnie podkreślają szaleńczą akcję na ekranie.

Ucieczka w unikatowym stylu

Śledź akcję z nietypowej perspektywy i naciesz oczy wyrazistymi kolorami, biegnąc ku wolności przez korytarze, otwarte przestrzenie i skomplikowane labirynty. Pokonuj najróżniejsze przeciwności, unikaj niebezpiecznych pułapek i rozwalaj przeszkody, by znaleźć wyjście i uciec z niewoli.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7, 8, 8.1, 10 (64-bitowy)
System operacyjnyWindows 7, 8, 8.1, 10 (64-bitowy)
ProcesorIntel Core2 Duo E4500 (2 * 2200) lub równoważny
ProcesorIntel Core i3-2100 (2 * 3100) lub równoważny
Pamięć RAM2 GB
Pamięć RAM4 GB
Karta graficznaGeForce 9600 GT (512 MB)
Karta graficznaGeForce GTX 550 Ti (1024 MB)
Wersja DirectXWersja 11
Wersja DirectXWersja 11
Wolne miejsce na dysku2 GB
Wolne miejsce na dysku2 GB
Wersje językowe
  • Angielski, francuski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), japoński, koreański, portugalski, rosyjski, chiński (uproszczony)
Copyright 2019 Gabe Cuzzillo, Bennett Foddy, Matt Boch. All Rights Reserved.