As Far As The Eye
As Far As The Eye

Wyrusz na ekscytującą przygodę. Zbuduj mobilną wioskę i wyrusz w podróż ze swoim plemieniem w kierunku samego środka świata zwanego Okiem. Ta turowa gra w zarządzanie zasobami w stylu roguelike została zbudowana z proceduralnie generowanych sytuacji, naturalnych wydarzeń, drzewek umiejętności i trudnych decyzji.
As Far As The Eye Image
Obudź się, weź głęboki wdech i wstań, Sigh. Nadszedł czas, aby sprowadzić do mnie rozproszonych po całym świecie Pupili („Pupils”) i nimi pokierować. Bez obaw, rozpoznają Cię, gdy tylko poczują Twój oddech na swoich twarzach — kiedy ich wełniane szaty zaczną się unosić, szybko zrozumieją, że to na Ciebie czekali. Okryj pieszczotą ich stopy, unieś ich ciała, podnieś ich na duchu i zaszczep w nich nadzieję i wytrwałość.
Nie żałuj kolejnych podmuchów, by uzmysłowić im, że przed nimi jeszcze daleka droga i że nie mogą się zatrzymywać — nigdy, dopóki do mnie nie dotrą.
As Far As The Eye Image
Grasz jako wiatr prowadzący Pupili — członków plemienia, którzy muszą dotrzeć do centrum świata. Będziesz zarządzać posiadanymi przez nich zasobami, budynkami i ich życiami. Pomóż im zmądrzeć, rozwijając ich rolnictwo, rzemiosło, naukę i mistycyzm, zanim świat całkowicie przykryje woda. Uważaj jednak, albowiem musisz idealnie zarządzać swoim plemieniem i zadbać o to, że nikt nie będzie głodować, ani nie zostanie porwany przez wodę.
Gra polega na turowym budowaniu koczowniczych miast. Rozpocznij proceduralnie generowaną wyprawę i walcz o przeżycie od przystanku do przystanku, dopóki nie dotrzecie do Oka.
As Far As The Eye Image
— Zaplanuj najlepszą trasę dla swojego plemienia podczas Waszej podróży do Oka.
— Eksploruj, analizuj i przeszukuj interesujące miejsca w poszukiwaniu dawno utraconych skarbów podczas proceduralnie wygenerowanej podróży.
— Zbieraj, buduj, składuj i ruszaj dalej, nim fale pochłoną Twoje plemię.
— ponad 90 bonusów handlowych, 36 ulepszeń budynków, ponad 25 elementów wiedzy plemienia i więcej niż 80 cech osobowości, które uczynią każdą grę wyjątkową.
— Przetrwaj w trudnych warunkach i chroń Pupili przed generowanymi zdarzeniami.
As Far As The Eye Image Wheel

Odkryj nowy świat

— Poznawaj sojuszników, negocjuj zasoby, rekrutuj nowych Pupili i wiele więcej!
— Składaj ofiary w Świętych Miejscach lub rabuj je — jednak zawsze pamiętaj, że przyjdzie Ci zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań.
— Przeżywaj pozbawioną przemocy przygodę, ponieważ w As Far As The Eye nie czekają na Ciebie żadni przeciwnicy.
— Przeżywaj nową przygodę za każdym razem dzięki systemowi plemion w stylu gier roguelike.
As Far As The Eye Image
— Dostosuj swoją sesję gry za pomocą modyfikatorów, takich jak czas trwania gry, długość postoju, generowanie zasobów i wiele innych.
— Rozegraj kampanię, by dowiedzieć się więcej o tradycjach i legendach gry A FATE (As Far As The Eye).
— Odblokuj nowe plemiona, cechy i regiony dzięki systemowi roguelike.

Edycje

Dodatki

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny7
System operacyjny10
ProcesorIntel Core 2 Duo E4300
ProcesorDwurdzeniowy AMD Athlon 4450e
Pamięć RAM4 GB
Pamięć RAM4 GB
Wolne miejsce na dysku3 GB
Wolne miejsce na dysku3 GB
Wersja Direct X11
Wersja Direct X11
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Ameryka Łacińska), japoński, polski
  • Napisy: angielskie, francuskie, niemieckie, japońskie, rosyjskie, hiszpańskie (Hiszpania), hiszpańskie (Ameryka Łacińska), polskie
All rights reserved to Goblinz Studio & The Unexpected