Gra zawiera treści, które są odpowiednie dla graczy w wieku ​pow. 18 lat

Assassin's Creed 2 — Deluxe Edition
Assassin's Creed 2 — Deluxe Edition

Epicka opowieść o rodzinie, zemście i spisku, której akcja toczy się w czystych, ale i brutalnych czasach włoskiego Renesansu.
ODKRYJ NOWĄ ODSŁONĘ ASSASSIN'S CREEDWojny wybuchną. Królestwa upadną. Zostań straszliwym wojownikiem, żegluj ze swoją załogą i odkrywaj niebezpieczne obszary… Oto era wikingów! 

Assassin's Creed 2 — Deluxe Edition

Zawiera 3 dodatkowe mapy! Eksploruj najsłynniejsze zabytki epoki Renesansu i odkryj skarby na trzech specjalnych mapach: Palazzo Medici, Santa Maria Dei Frari oraz Stocznia w Arsenale.
Assassin's Creed® 2 to kontynuacja tytułu, który był najszybciej sprzedającą się nową marką w całej historii gier wideo. Głównym bohaterem tej niezwykle wyczekiwanej gry jest nowa postać — młody, italski szlachcic Ezio Auditore da Firenze, a akcja opowieści toczy się w czasach Renesansu.
Ezio zaprzyjaźnia się z Leonardo da Vinci, walczy z najpotężniejszymi florenckimi rodzinami i zwiedza weneckie kanały — wszystko po to, by zostać mistrzem Asasynów.

EZIO, NOWY ASASYN NA NOWE CZASY

Ezio Auditore da Firenze to młody, italski szlachcic, który kroczy ścieżką Asasynów po tym, gdy jego rodzina została zdradzona, a on sam dyszy żądzą zemsty. To bawidamek, wolny duch, który działa z rozmachem, ale jego osobowość ma również niezwykle ludzką stronę. Wraz z nim staniesz się mistrzem Asasynów.

ITALIA W CZASACH RENESANSU

Włochy w XV wieku nie były jednolitym krajem, ale zbiorem miast-państw, w których przywództwo zdobywały rodziny o odpowiednio wysokiej sile politycznej i ekonomicznej — najlepsze przykłady to Florencja i Wenecja. Niniejsza podróż przez jedne z najpiękniejszych miast świata odbywa się w czasach, kiedy kultura i sztuka rodziły się u boku mrożących krew w żyłach opowieści o korupcji, chciwości i zabójstwach.

NOWA WOLNOŚĆ

W tym otwartym świecie, gdzie możesz swobodnie biegać, gdzie tylko chcesz, a nawet pływać i latać, zabierasz się za misje wtedy, kiedy masz na to ochotę. Szeroki wachlarz możliwości dodaje kolejną warstwę, dzięki której naprawdę grasz tak, jak tylko zechcesz.

DYNAMICZNE TŁUMY

Odkryj żyjący, oddychający świat, gdzie gracz może wykorzystać każdą z postaci do swoich celów. Wtapianie się w tłum jest teraz łatwiejsze, a współpraca z innymi postaciami przynosi wymierne profity, chociaż może doprowadzić do zaskakujących konsekwencji.

ZOSTAŃ MISTRZEM ASASYNÓW

Szlifuj swoje umiejętności i zostań mistrzem Asasynów, który posługuje się szerokim wachlarzem broni, potrafi rozbrajać przeciwników, a następnie walczyć z nimi ich własnym orężem, jak również zabijać wrogów z ukrycia za pomocą dwóch ukrytych ostrzy.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows® XP (32- i 64-bitowy) / Windows Vista® (32- i 64-bitowy) / Windows 7® (32- i 64-bitowy)
System operacyjnyWindows® XP (32- i 64-bitowy) / Windows Vista® (32- i 64-bitowy) / Windows 7® (32- i 64-bitowy)
ProcesorIntel Core® 2 Duo z 1,8 GHz lub AMD Athlon X2 64 z 2,4 GHz
ProcesorIntel Core® 2 Duo E6700 z 2,6 GHz lub AMD Athlon 64 X2 6000+ — lub lepszy
Pamięć RAM1,5 GB dla Windows® XP / 2 GB dla Windows Vista® i Windows 7®
Pamięć RAM1,5 GB dla Windows® XP / 2 GB dla Windows Vista® i Windows 7®
Karta graficznaKarta graficzna z 256 MB zgodna z DirectX® 9.0 i obsługująca technologię Shader Model 3.0 lub lepszą (patrz lista)
Karta graficznaGeForce 8800 GT lub ATI Radeon HD 4700 — lub lepsza
Wolne miejsce na dysku8 GB
Wolne miejsce na dysku8 GB
Karta dźwiękowaZ obsługą DirectX 9.0
Karta dźwiękowaZ obsługą dźwięku przestrzennego 5.1
Obsługiwane urządzenia peryferyjneKlawiatura, mysz, opcjonalnie kontroler
Obsługiwane urządzenia peryferyjneKlawiatura, mysz, opcjonalnie kontroler (zalecany kontroler Xbox 360® dla Windows)
Dodatkowe uwagiTen produkt nie obsługuje systemów Windows® 98/ME/2000/NT. WSPIERANE KARTY GRAFICZNE W MOMENCIE WYDANIA: ATI® RADEON® X1950 i serie HD 2000/3000/4000/5000 oraz serie NVIDIA GeForce® 7/8/9/100/200.
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski, włoski | Interfejs + napisy: duński (Dania), niemiecki, hiszpański, francuski, koreański, duński, holenderski, polski, szwedzki, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny)
© 2010 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Assassin's Creed, Ubisoft and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries. Developed and published by Ubisoft.