Atomicrops
Atomicrops

"Atomicrops to pełen akcji miks symulatora rolniczego i gatunku roguelite. Musisz uprawiać ziemię i chronić ostatnią farmę w postapokaliptycznym świecie. Uprawiaj zmutowane rośliny, wchodź w związki małżeńskie z okolicznymi mieszczanami i zabij każdego stwora, który spróbuje najechać Twoje włości!"
Jesteśmy w serwisie Discord! Dołącz do naszego serwera Raw Fury, by rozmawiać z innymi fanami i deweloperami, zdobywać informacje o nowościach jako pierwszy(-a) i zgarniać darmowe przedmioty do gry!
Atomicrops Image
Jesteś właścicielem ostatniego gospodarstwa na postapokaliptycznym pustkowiu, które stało się Twoją własnością dzięki testamentowi dziadka – na kilka chwil przed tym, jak okolica wyparowała w atomowym rozbłysku. Twoje gospodarstwo stanowi jedyne źródło pożywienia dla okolicznego miasteczka. Niestety zagrażają mu mutanty, więc zrób to, co powinien zrobić każdy szanujący się rolnik: Uprawiaj ziemię. Zawieraj związki małżeńskie. Zabijaj.
Atomicrops to gra akcji i symulator gospodarstwa w stylu roguelite. Posiadając jedynie motykę, konewkę i broń automatyczną, musisz wyhodować i zebrać wspomagane GMO plony, którymi nakarmisz mieszkańców pobliskiego miasteczka… i nieźle się przy tym obłowisz. Broń swojej ziemi przed zmutowanymi szkodnikami i żądnymi łupów bandytami. Nawiązuj relacje z mieszkańcami miasteczka, by uprawiali rolę i walczyli u twego boku. Zbieraj ulepszenia, aby zwiększyć plony, zyski i swoją moc. Zaprzyjaźnij się z okoliczną fauną, która pomoże Ci w pracy.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

UPRAWA ZIEMI. Uprawiaj i zbieraj zmutowane plony, które pomogą wyżywić ludzkość… i przyniosą Ci ogromny zysk.
MAŁŻEŃSTWA. Zabiegaj o względy i poślub bratnią duszę z okolicznego miasteczka, która pomoże ci w walce i uprawie ziemi.
ZABIJANIE. Walcz z dziwacznymi, popromiennymi szkodnikami, które nocą spróbują dorwać się do Twoich plonów. Poluj i zbieraj zasoby w pełnych niebezpieczeństw okolicznych biomach, za dnia szukając nasion i łupów. Wykorzystaj wrogów jako nawóz zwiększający jakość plonów.
ULEPSZENIA. Eksploruj odległe zakątki biomów, szukając przydatnych przedmiotów — reliktów przeszłości. Odkrywaj zardzewiały sprzęt rolniczy, antyczne narzędzia ogrodnicze i poradniki dotyczące uprawy ziemi, by zwiększyć wydajność upraw. Wydawaj pieniądze w mieście, gdzie ulepszysz swoją broń i umiejętności. Ulepszaj dom na farmie, odblokowując premie, które pozostaną aktywne podczas kolejnych rozgrywek.
OSWAJAJ. Dołącz do inwentarza prosiaki, kurczaki i krowy, aby zautomatyzować codzienne obowiązki. Uprawa atomowych plonów to ciężka praca i przyda Ci się każda pomoc.
Roadmap

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7+
System operacyjnyWindows 7+
ProcesorAMD Athlon X4 5350, Intel Core i3-2100T lub równoważny
ProcesorAMD Athlon X4 605e, Intel Celeron G1610 lub równoważny
Pamięć RAM4 GB
Pamięć RAM4 GB
Karta graficznaGeForce GTX 480M, Radeon HD 6790 lub równoważna
Karta graficznaRadeon HD 7850, GeForce GTX 470 lub równoważna
Wersja DirectX11
Wersja DirectX11
Wolne miejsce na dysku500 MB
Wolne miejsce na dysku500 MB
Karta dźwiękowaTak
Karta dźwiękowaTak
Wersje językowe
  • Angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), arabski, czeski, koreański, polski, portugalski (Brazylia), rosyjski, chiński (uproszczony), hiszpański (Ameryka Łacińska), chiński (tradycyjny), turecki, ukraiński
Copyright 2020 Bird Bath Games. Developed by Bird Bath Games. Published by Raw Fury AB. All Rights Reserved.