Aztez

Aztez to wyjątkowa hybryda gatunku beat 'em up i strategicznej gry turowej osadzona w świecie imperium Azteków. Wymagające potyczki w stylu beat-em-up w czasie rzeczywistym rozwiążą wszelkie konflikty w Twoim rosnącym imperium.

Informacje o Aztez

Deweloper
Team Colorblind
Wydawca
Team Colorblind
Data wydania
Tagi
Akcja
Niezależne
Bijatyki
TEEN
Platforma
WindowsMac

Brutalnie satysfakcjonująca walka w stylu beat-em-up osadzona w imperium Azteków. Wybierz bitwy, które chcesz stoczyć podczas fazy turowej.

Aztez to wyjątkowa hybryda gatunku beat 'em up i strategicznej gry turowej osadzona w świecie imperium Azteków. Rozstawiaj swoich Aztezów (elitarnych wojowników walczących wręcz) po planszy w fazie turowej i ciesz się wymagającymi bitwami w czasie rzeczywistym, których wyniki będą miały wpływ na całe imperium.
Aztez Image
Wybieraj swoje misje rozsądnie, albowiem masz ograniczoną liczbę rozstawień! Potężny wróg zbliża się do Doliny Meksyku i będziesz musiał użyć swoich wszystkich umiejętności i sprytu, aby przeciwstawić się mu i zmienić bieg historii…
Aztez Image
– Kampania zmieniająca się przy każdym podejściu, do której możesz wielokrotnie wracać. Inne wydarzenia, artefakty i potyczki w każdej kolejnej grze. – Zobacz ogromne miasta imperium, oszałamiające naturalne krajobrazy, a nawet azteckie zaświaty!
Aztez Image
– Wykonuj ofiary, osiągaj ogromne kombinacje ciosów i przyzywaj azteckich bogów. – Walcz z historycznymi wojownikami i wrogami prosto z mitologii przy użyciu 8 zróżnicowanych broni. – Zbierz i wyposaż się w ponad 70 przedmiotów kosmetycznych. – Ciesz się przejrzystym systemem walki podczas potyczek na wielkiej arenie!

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
MAC OS
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7
System operacyjny
Windows 10
Procesor
Dwurdzeniowy 2,2 GHz
Procesor
Czterordzeniowy 2,5 GHz lub lepszy
Pamięć RAM
2 GB
Pamięć RAM
4 GB
Karta graficzna
Intel HD 2000, NVIDIA GeForce 210 lub ATI 4850
Karta graficzna
NVIDIA GTX 660 lub lepsza, ATI 7950 lub lepsza
Wolne miejsce na dysku
700 MB
Wolne miejsce na dysku
700 MB
Inne
Kompatybilny kontroler (np. Xbox 360, PS4, Xbox One itp.)
Wersje językowe
  • Polish
Ocena gry: TEEN
Prawa autorskie ©2020 Team Colorblind. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwy i logo Team Colorblind oraz Aztez są znakami towarowymi spółki Team Colorblind i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi w innych krajach.Polityka prywatności