Barony

Barony to pierwszorzędna gra typu roguelike z trybem współpracy. Czekają na Ciebie tajemnicze przedmioty, brutalne pułapki i przebiegłe potwory — zupełnie jak w klasycznych grach typu roguelike i cRPG. Podbij lochy w pojedynkę lub zbierz oddział w trybie współpracy składający się...

Informacje o Barony

Deweloper
Turning Wheel, LLC.
Wydawca
Turning Wheel, LLC.
Dostępna
2020
Tagi
Rogue-Like
Pierwszoosobowe
Dungeon crawler
Oceny
Platforma
WindowsMac

Dołącz do zabawy w Barony! Przemierzaj podziemia razem ze znajomymi w tej grze RPG w stylu roguelike z perspektywy pierwszej osoby!

Przygotuj się do walki z perspektywy pierwszej osoby w podstępnych podziemiach w stylu roguelike. Gra Barony to świetna zabawa również w pojedynkę, jednak gdy zaprosisz do współpracy w trybie wieloosobowym swoich poszukujących przygód znajomych, impreza zacznie się na dobre!
Pokonuj złoczyńców, zbieraj tajemne skarby, miotaj potężnymi zaklęciami i prowadź rejestr zaliczonych zgonów na swojej drodze do pokonania sił nadprzyrodzonego zła.
Barony to ukłon w stronę wszystkich klasyków gier RPG — takich jak Ultima Underworld, System Shock i Daggerfall — stworzony przez ich wiernych fanów.
8Sec

Cechy

 • Elementy gier w stylu roguelike — permanentna śmierć, losowo generowane podziemia i tajemnicze zagadki do rozwiązania, przy których gra nijak nie będzie Ci pomagać.
 • Współpraca w trybie wieloosobowym dla maksymalnie 4 graczy przez Internet lub sieć lokalną (zarówno przez serwery Steam, jak i bezpośrednie połączenie przez adres IP).
 • Setki grywalnych układów postaci i ponad tuzin klas do odkrycia w otwartym systemie klasowym, w którym Twoje umiejętności poprawiają się, w miarę jak ich używasz.
Classes
 • Rozgrywka międzyplatformowa dla platform sprzętowych i sieciowych.
 • Cztery lata nieustannych bezpłatnych aktualizacji treści od zespołu, który kocha tę grę, jej gatunek i jej całą społeczność.
 • Dwa dodatki prezentujące alternatywne sposoby rozgrywki dzięki 8 potworom i 8 nowym klasom z unikalnymi umiejętnościami.
Death
 • Na każdym kroku niespodzianki, które mogą Cię zabić, zmusić do improwizacji czy adaptacji — i nad którymi będziesz w stanie zapanować, kiedy jako gracz nabierzesz odpowiednich umiejętności.
 • Całe mnóstwo łupów wpływających na Twoje statystyki i umożliwiających dostosowywanie swojej postaci dla osiągnięcia najlepszych możliwych synergii, niezbędnych do wygranej.
 • Duża różnorodność broni i ekwipunku, fabularnych ksiąg, licznych zaklęć, a nawet legendarnych artefaktów.
 • Uroczy styl graficzny i humor z przymrużeniem oka, równoważą intensywność gry dzięki tematycznym żartom i easter eggom od twórców.
Archery

Pokonywanie lochów w imię sprawiedliwości — historia Barony

Hamlet to najwspanialsze miasteczko tej krainy. To znaczy, było tak do czasu, aż pojawił się ohydny baron Herx i uznał to wszystko za swoją własność. Zniewolił ludzi z Hamlet i przemienił się w straszliwego nieumarłego licza. Wszyscy mieszkańcy miasteczka przez dziesięciolecia gnili w jego potężnym lochu. Teraz pojedynczy bohater lub grupa poszukiwaczy przygód będą musieli stawić mu czoła w jego piekielnych podziemiach, by zniszczyć go raz na zawsze.
Wizard
To, czy zginiesz w lochach, czy też zwyciężysz w walce z baronem i jego potworami z piekła rodem, zależy tylko od Ciebie. Co baron Herx znalazł w Hamlet i czy zabicie go wystarczy? Odpowiedzi na te pytania poznasz, jeśli uda Ci się opanować tajniki gry w Barony!

Dodatki

Myths & Outcasts DLC
Dodatek
Myths & Outcasts DLC
Cztery rasy potworów i cztery nowe klasy dodane dla fanów gry Barony — zapewniające dziesiątki nowych kombinacji stylów gry do wypróbowania i opanowania. Graj potworami z wyjątkowymi zdolnościami lub używaj ich jako skórek dla postaci! Tryb współpracy w pełni kompatybilny z gr...
Dowiedz się więcej
3,99 USD
Legends & Pariahs DLC
Dodatek
Legends & Pariahs DLC
Cztery rasy potworów i cztery nowe klasy dodane dla fanów gry Barony — zapewniające dziesiątki nowych kombinacji stylów gry do wypróbowania i opanowania. Graj potworami z wyjątkowymi zdolnościami lub używaj ich jako skórek dla postaci! Tryb współpracy w pełni kompatybilny z gr...
Dowiedz się więcej
3,99 USD

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
MAC OS
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7
System operacyjny
Windows 8.1
Procesor
Intel i3 z 3,0 GHz
Procesor
Intel i5 z 3,5 GHz
Pamięć RAM
4 GB
Pamięć RAM
8 GB
Wolne miejsce na dysku
300 MB
Wolne miejsce na dysku
800 MB
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna Intel
Inne
Dwuprzyciskowa myszka
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
 • Angielski
©2020, Turning Wheel, Barony oraz logo Turning Wheel i Barony są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Turning Wheel, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.Polityka prywatności