Before Your Eyes

Wyrusz w pełną emocji, prowadzoną z perspektywy pierwszej osoby podróż, podczas której to Ty kontrolujesz opowieść — i wpływasz na jej przebieg — przy pomocy mrugnięć oczu. Dzięki tej innowacyjnej technice zanurzysz się w świecie wspomnień, a przed oczami przeleci Ci całe życie.

Informacje o Before Your Eyes

Deweloper
GoodbyeWorld Games
Wydawca
Skybound Games
Data wydania
Tagi
Niezależne
Pierwszoosobowe
Narracyjne
Oceny
Platforma
Windows

Before Your Eyes

Before Your Eyes to pierwszoosobowa gra przygodowa, która opowiada o podróży duszy w zaświaty z wykorzystaniem nowej formy interakcji — mrugnięć oczu.
Opowieść rozpoczyna się po Twojej śmierci, na pokładzie łodzi mitycznego Ferrymana, który zajmuje się przewożeniem dusz w zaświaty. Żeby pomóc Ci w tym przejściu, Ferryman musi na początku poznać historię Twojego życia. A więc przenosi Cię do najważniejszych jego momentów.
Play with your Eyes
Do rozgrywki wykorzystywana jest kamera, żeby gracze mogli zanurzyć się w historię gry, jak nigdy wcześniej. Nauczysz się kontrolować fabułę mrugnięciami oczu, przechodząc przez cenne wspomnienia o rodzinie, pierwszej miłości i nabierającej tempa karierze artystycznej. Ale Ferryman szybko zorientuje się, że nie pokazujesz mu wszystkiego, co powinien zobaczyć. Zmusi się do głębszej podróży do ciemniejszych zakamarków z wypartymi wspomnieniami, żeby bolesna prawda wyszła na jaw.
Łącząc innowacyjną mechanikę interakcji przy pomocy mrugnięć z ujmującym światem i w pełni udźwiękowioną fabułą, Before Your Eyes to pełna emocji historia o niemożliwości spełnienia własnych oczekiwań i chowanym żalu, w której każdy odnajdzie część siebie.
Wcześniejsza wersja gry zatytułowana Close Your została wyróżniona nagrodą Game Developers Choice podczas Indiecade oraz Student Award podczas Independent Game Awards (IGF), a następnie otrzymała wsparcie finansowe dzięki pomyślnie zakończonej kampanii na Kickstarterze.

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7 (64-bitowy) i nowszy
System operacyjny
Windows 10 (64-bitowy)
Procesor
AMD Athlon X4 880K, 4 GHz lub Intel Pentium G4500, 3,5 GHz
Procesor
AMD Ryzen 1500X, 3,5 GHz lub równoważny
Pamięć RAM
4 GB
Pamięć RAM
8 GB
Wolne miejsce na dysku
5 GB
Wolne miejsce na dysku
5 GB
Wersja DirectX
DirectX 11
Karta graficzna
Intel HD Graphics 520 lub AMD Radeon Vega Integrated Graphics
Karta graficzna
AMD RX 480, NVIDIA GTX 970, 4 GB pamięci wideo lub więcej
Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski | NAPISY: angielski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), francuski, hiszpański (Hiszpania), niemiecki, japoński, koreański
©2021 Skybound, LLC. Skybound and any related marks or logos are registered or otherwise protected trademarks owned by Skybound, LLC and/or its affiliates.Polityka prywatności