Blair Witch

Przeżyj nowy horror psychologiczny o rozbudowanej fabule, zakorzeniony w tradycji kultowej serii filmów o tym samym tytule, który bada twoje reakcje na strach i stres.

Informacje o Blair Witch

Deweloper
Bloober Team
Wydawca
Bloober Team NA
Data wydania
Tagi
Horror
Mistyka
Pierwszoosobowe
Oceny
Platforma
Windows

W tym lesie ożywają najmroczniejsze lęki.

Jest rok 1996. W lesie Black Hills w pobliżu Burkittsville w stanie Maryland znika bez śladu mały chłopiec. Wcielając się w Ellisa, byłego glinę z niełatwą przeszłością, dołączasz do poszukiwań. Zwykłe policyjne śledztwo szybko przeradza się w niekończący się koszmar, gdy mierzysz się ze swoimi lękami i wiedźmą z Blair — tajemniczą istotą, która nawiedza las…
Blair Witch to pierwszoosobowy horror psychologiczny z rozbudowaną fabułą, zakorzeniony w tradycji kultowej serii filmów o tym samym tytule.
Image 1
Przeżyj na własnej skórze, jak strach odbija się na umyśle, dzięki oryginalnej historii stworzonej przez twórców uznanej przez krytyków gry Layers of Fear i zainspirowanej serią filmów Blair Witch.
Image 2
Przeczesuj przeklęty las, w którym czas i przestrzeń ulegają zniekształceniu i zakrzywieniu.
Image 3
Nie będziesz tam w pojedynkę — Twój wierny psi kompan, Bullet, będzie zawsze przy Tobie. Możesz go nagradzać smakołykami lub karać za oddalanie się od Ciebie — jednak wiedz, że sposób, w jaki będziesz go traktować, wpłynie na Waszą historię.

PAKIET „GOOD BOY PACK”

Bullet, najlojalniejszy ze wszystkich psów, nareszcie zostanie odpowiednio nagrodzony dzięki dodatkowej zawartości z pakietu „Good Boy Pack”. Dostosuj swojego odważnego psa bojowego, zmieniając jego sierść, kolor oczu czy wygląd obroży. Ciesz się nowymi reakcjami Bulleta na Twoje polecenia. I, co równie ważne, uspokój swoje nerwy z nową zawartością dla Twojego telefonu — w tym grą „Super Rex”, która przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi czterech łap.
Pakiet „Good Boy Pack” zawiera:
— Możliwość dostosowania sierści, oczu i obroży Bulleta
— Nowe reakcje Bulleta
— Poprawione animacje Bulleta
— Dodatkowe psie smakołyki
— Dwie nowe tapety dla telefonu komórkowego
— Nową grę na telefon komórkowy — „Super Rex”
Image 4
Walcz z potwornościami wiedźmy z Blair i postępującym zepsuciem zdrowia psychicznego człowieka dręczonego przeszłością.
Image 5
Zapuszczając się coraz głębiej w las, dowiesz się więcej o sobie. Przekonasz się, jak działasz w stresie i reagujesz na niebezpieczeństwa.

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7
System operacyjny
Windows 10
Procesor
Intel Core i3-3220 (z 3,3 GHz) / AMD A8-7600 (z 3,1 GHz)
Procesor
Intel Core i5-6500 (z 3,2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600
Pamięć RAM
4 GB
Pamięć RAM
8 GB
Wolne miejsce na dysku
16 GB
Wolne miejsce na dysku
16 GB
Wersja Direct X
11.0
Wersja Direct X
11.0
Karta graficzna
GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265
Karta graficzna
GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590
Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski
  • NAPISY: francuski, angielski, włoski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), polski, portugalski (Brazylia), rosyjski, chiński (uproszczony), japoński
®, ™ & © 2020 Lions Gate Entertainment Inc. All Rights Reserved. Bloober ®, ™ & © 2020 Bloober Team S.A. (Inc.) and Bloober Team NA. All Rights Reserved.Polityka prywatności