Breathedge

Przetrwaj w próżni kosmicznej! Wspólnie z nieśmiertelnym kurczakiem odkryj tajemnicę katastrofy statku kosmicznego. Twórz narzędzia, pilotuj pojazdy i zarządzaj stacjami kosmicznymi, aby przetrwać i zbadać wrak.

Informacje o Breathedge

Deweloper
RedRuins Softworks
Wydawca
HypeTrain Digital
Data wydania
Tagi
Akcja
Survival
Otwarty świat
TEEN
Platforma
Windows
Image 1

Witaj w kosmosie

Ogromny kosmiczny karawan rozbija się w kosmosie, wypełniając próżnię szczątkami wraku, trumnami, martwymi pasażerami... i Tobą. Przetrwaj na tym międzygwiezdnym śmietnisku, odkryj międzynarodowy spisek, uratuj księżniczkę i nie połam palców na klawiaturze podczas przemierzania kosmicznej otchłani (dla pełnego realizmu nie wyłączaj monitora).
Image 2

Spróbuj przetrwać

Z kosmosem nie ma żartów (choć i tak spróbujemy Cię rozśmieszyć), a przetrwanie w próżni to nie lada wyzwanie. Trać postępy na spektakularne sposoby: poprzez uduszenie, zamrożenie, spalenie, porażenie prądem, depresję, uderzenie tępym przedmiotem i nie tylko.
Image 3

Zaśmieć kosmos swoimi tworami

Nasi przodkowie wolno się rozwijali, bo nie mieli taśmy izolacyjnej. Ty ją masz, i wiesz, jak jej użyć. Uzbrojony w ten magiczny wynalazek, stworzysz mnóstwo bezużytecznych przedmiotów i wyrzucisz je przez śluzę powietrzną! Jest też sporo przydatnych rzeczy do wytworzenia, ale uważaj – jeszcze przypadkiem ukończysz grę.
Image 4

Naprawiaj i dekoruj

Podczas gdy wszyscy sąsiedzi unoszą się w próżni, zgrywając martwych, Ty nie próżnujesz – z pomocą różnych narzędzi i kół zębatych przerodzisz się w najbardziej hałaśliwego sąsiada w historii. Zbuduj niepowtarzalną stację kosmiczną, zaopatrz ją w tlen i prąd, zainstaluj przeróżne bajery i rowery – od paneli słonecznych po farmy chomików – i urządź odlotową kawalerkę wypełnioną po brzegi meblami i śmieciami wszelkiej maści.

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
7, 8, 10 (x64)
System operacyjny
7, 8, 10 (x64)
Procesor
Intel Core i3 (3. generacja)
Procesor
Intel Core i5 (4. generacja)
Pamięć RAM
8 GB
Pamięć RAM
8 GB
Wolne miejsce na dysku
7 GB
Wolne miejsce na dysku
7 GB
Wersja DirectX
10
Wersja DirectX
12
Karta graficzna
GeForce GTX 660
Karta graficzna
GeForce GTX 1060
Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski, rosyjski
  • NAPISY: angielski, rosyjski, chiński (uproszczony), francuski, niemiecki, japoński, koreański, polski, portugalski (Brazylia), hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (Hiszpania)
Ocena gry: TEEN
© 2021 HypeTrain Digital. Polityka prywatności