Chivalry 2 w Epic Games Store — często zadawane pytania

Czym jest Chivalry 2?

Chivalry 2 to symulująca walkę wręcz pierwszoosobowa gra sieciowa, zainspirowana filmowymi wersjami epickich średniowiecznych bitew.
Osiągnij mistrzostwo fechtunku poprzez nowe podejście do walki, łączące ataki w czasie rzeczywistym i elastyczny system ich kombinacji. Szybsza akcja pozwala graczom przemienić się na polu bitwy w stalowy huragan.
Doświadcz chaosu epickich pól bitewnych średniowiecza na własnej skórze, biorąc udział w starciach armii graczy godnych porównania z „bitwą bękartów” z Gry o Tron i innymi klasycznymi średniowiecznymi scenami filmowymi.
Więcej informacji na temat Chivalry 2 znajdziesz na stronie z często zadawanymi pytaniami: https://chivalry2.com/faq/

Chcę grać teraz! Jak mogę dołączyć do walki?

Chivalry 2 pojawi się na rynku w 2021 roku. Jeśli chcesz zagrać szybciej i pomóc naszemu zespołowi w tworzeniu gry, dzieląc się z nami swoimi opiniami, możesz zapisać się do zamkniętych testów alfa.
Już dziś możesz zamówić Chivalry 2 w przedsprzedaży na Epic Games Store, aby uzyskać gwarantowany dostęp do zamkniętych testów beta, które odbędą się w dniach 26-29 marca 2021 roku.

Czym jest zamknięty test?

Zamknięte testy alfa dla Chivalry 2 to seria rund testowych, odbywająca się począwszy od marca 2020 roku. Każda runda oferuje wydzieloną i ograniczoną część gry.
Celem zamkniętych testów alfa jest zebranie pierwszych wrażeń i opinii graczy na temat Chivalry 2, a także wprowadzenie ulepszeń i poprawek przed ostatecznym opublikowaniem pełnej wersji gry.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie z często zadawanymi pytaniami: https://chivalry2.com/2020/02/20/chivalry-2-closed-alpha-faq/

Jak mogę dołączyć do zamkniętego testu?

Zarejestruj się na zamknięte testy alfa tutaj: https://chivalry2.com/alpha
Możemy również zaprosić wybrane osoby bezpośrednio z użyciem oficjalnego serwera Discord Chivalry 2, opierając się na ich indywidualnej aktywności na Discordzie (http://discord.gg/chivalry2).
Po otrzymaniu zaproszenia do jednej z rund testowych otrzymasz również dostęp do wszystkich pozostałych rund testów alfa.

Kiedy będą miały miejsce testy?

Zamknięte testy alfa rozpoczęły się w marcu 2020 roku i dobiegną końca w marcu 2021 roku. Zamknięte testy beta odbędą się w dniach 26-29 marca 2021 roku. Pełna wersja gry zostanie opublikowana 8 czerwca 2021 roku.

Czy podczas zamkniętych testów alfa mogę transmitować grę, udostępniać jej zawartość lub rozmawiać z innymi na jej temat?

Zamknięte testy alfa objęte są klauzulą o zachowaniu poufności (NDA). Osoby biorące udział w zamkniętych testach alfa nie mogą w żaden sposób zapisywać lub udostępniać materiałów dotyczących Chivalry 2 (w tym zrzutów ekranu, filmów lub transmisji na żywo). Wszelkie informacje i treści widoczne w trakcie brania udziału w zamkniętych testach alfa mogą być omawiane jedynie w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach w sieci.
Zamknięte testy beta nie będą objęte klauzulą o zachowaniu poufności (NDA).

Czy znane są dostępne opcje i wymagania techniczne?

W przyszłości udostępnimy więcej informacji na ten temat.

Czy Chivalry 2 działa z kontrolerami?

Tak, gra oferuje wsparcie dla kontrolerów Xbox 360 i Xbox One.

Kim są twórcy gry?

Torn Banner Studios to niezależni twórcy gier z siedzibą w kanadyjskim Toronto. Nasz zespół składa się z twórców pracujących nad oryginalnym modem dla Age of Chivalry, a także doświadczonych weteranów branży wysokobudżetowych gier komputerowych.
Naszym wydawcą jest firma Tripwire Interactive.

Ile będzie kosztowała pełna wersja Chivalry 2?

Gra Chivalry 2 na wszystkich platformach w dniu premiery będzie kosztować 39,99 USD.

Na jakich platformach będzie można w nią zagrać?

W dniu premiery w 2021 roku gra Chivalry 2 będzie dostępna dla komputerów PC wyłącznie na Epic Games Store. Po roku trafi do sprzedaży w innych sieciowych sklepach z grami na komputery PC. Chivalry 2 trafi w 2021 roku również na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X — z pełną obsługą rozgrywki międzyplatformowej na wszystkich platformach.

Jak mogę śledzić jej rozwój?

Najświeższe wiadomości o Chivalry 2 znajdziesz w następujących miejscach: