Cities Skylines

Cities: Skylines to nowoczesne spojrzenie na klasyczny symulator miasta. Innowacyjne elementy rozgrywki pozwolą Ci poczuć prawdziwe emocje i zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i utrzymanie prawdziwej, tętniącej życiem metropolii, dzięki rozbudowie klasycznej mechaniki...

Informacje o Cities Skylines

Deweloper
Colossal Order
Wydawca
Paradox Interactive
Data wydania
Tagi
Strategiczne
Symulatory
Budowanie miast
EVERYONE
Platforma
Windows

Cities: Skylines

Nowoczesne spojrzenie na klasyczny symulator miasta

Cities: Skylines to nowoczesne spojrzenie na klasyczny symulator miasta. Innowacyjne elementy rozgrywki pozwolą Ci poczuć prawdziwe emocje i zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i utrzymanie prawdziwej, tętniącej życiem metropolii, dzięki rozbudowie klasycznej mechaniki budowy miasta. Twórcy serii Cities in Motion przedstawiają symulator miasta z kompleksowym systemem transportu. Gracz może także wprowadzać modyfikacje, aby dostosować rozgrywkę do swojego stylu i zrównoważyć wielopoziomową, złożoną symulację. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia, więc weź sprawy w swoje ręce i mierz jak najwyżej!

Wielopoziomowa i wymagająca symulacja

Pierwsze kroki są łatwe, ale budowa prawdziwego, żyjącego miasta to nie lada wyzwanie. Zostań burmistrzem i zmierz się z niełatwym zadaniem zrównoważenia wydatków na kluczowe elementy metropolii — takie jak edukacja, wodociągi, elektryczność, policja, straż pożarna, ochrona zdrowia i wiele innych — a wszystko to w systemie rzeczywistej ekonomii. Mieszkańcy Twojego miasta reagują w autentyczny sposób na zróżnicowane scenariusze rozgrywki.

Szczegółowa symulacja miejskiego ruchu

Studio Colossal Order przekuło bogate doświadczenie, zdobyte dzięki serii Cities in Motion, na realistyczny i starannie zaprojektowany system transportu miejskiego.

Dzielnice i przepisy

Zostań kimś więcej niż tylko administratorem za ratuszowym biurkiem. Przyznanie poszczególnym częściom miasta statusu dzielnic spowoduje zastosowanie w nich określonej polityki, a Tobie pozwoli uzyskać status burmistrza własnej metropolii.

Dodatki

Cities: Skylines — Deluxe Edition Upgrade Pack
Dodatek
Cities: Skylines — Deluxe Edition Upgrade Pack
Wydanie Deluxe Edition zawiera pięć historycznych pomników z różnych rejonów świata, oryginalną ścieżkę dźwiękową gry oraz cyfrowy artbook.
Dowiedz się więcej
9,99 USD
Cities: Skylines — Coast to Coast Radio
Dodatek
Cities: Skylines — Coast to Coast Radio
Coast to Coast Radio jest doskonałą propozycją dla osób, które chcą poczuć się, jak gdyby wybierały się na wielką przygodę! Dzięki 16 odważnym i podnoszącym na duchu utworom, skomponowanym przez DJ-a Toniego G, każdy architekt miejski może skupić się na tworzeniu swojej.
Dowiedz się więcej
3,99 USD
Cities: Skylines — Content Creator Pack: High-Tech Buildings
Dodatek
Cities: Skylines — Content Creator Pack: High-Tech Buildings
Poprowadź swoje miasto w przyszłość dzięki nowemu zestawowi unikalnych budynków od największej gwiazdy sceny modderskiej gry Cities: Skylines! Dodaj do miasta technologiczny akcent dzięki piętnastu nowym obiektom od Mauro „GCVos” Vosa, stworzonym specjalnie na potrzeby.
Dowiedz się więcej
4,99 USD
Zobacz więcej

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bitowe)
System operacyjny
Microsoft Windows 7/8 (64-bitowe)
Procesor
Intel Core 2 Duo z taktowaniem 3,0 GHz lub AMD Athlon 64 X2 6400+ z taktowaniem 3,2 GHz
Procesor
Intel Core i5-3470 z taktowaniem 3,2 GHz lub AMD FX-6300 z taktowaniem 3,5 GHz
Pamięć RAM
4 GB
Pamięć RAM
6 GB
Wolne miejsce na dysku
4 GB
Wolne miejsce na dysku
4 GB
Wersja DirectX
9.0c
Wersja DirectX
11
Karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 260 z 512 MB lub ATI Radeon HD 5670 z 512 MB (nie obsługuje zintegrowanych kart graficznych Intel)
Karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 660 z 2 GB lub AMD Radeon HD 7870 z 2 GB (nie obsługuje zintegrowanych kart graficznych Intel)
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski
  • Napisy: angielskie, chińskie (uproszczone), koreańskie, francuskie, niemieckie, polskie, portugalskie (Brazylia), hiszpańskie (Hiszpania), rosyjskie
Ocena gry: EVERYONE
© 2015-2020 and published by Paradox Interactive AB, CITIES: SKYLINES and PARADOX INTERACTIVE are trademarks and/or registered trademarks of Paradox Interactive AB in Europe, the U.S., and other countries. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.Polityka prywatności