Crayta Neon Coast Battle Pass
Crayta Neon Coast Battle Pass

Zabawa na słońcu! Zdobywaj PD, grając w ocean gier i surfując przez 100 poziomów plażowych przedmiotów kosmetycznych z Neon Coast Battle Pass do Crayta.

Gra w fazie wczesnego dostępu

Gry w fazie wczesnego dostępu są nadal w trakcie tworzenia i mogą ulec znaczącym zmianom w miarę postępu prac. W związku z tym, podczas grania możesz napotkać na nieprzewidziane problemy lub doświadczyć zupełnie nowych elementów rozgrywki.

Zagraj teraz i doświadcz gry w trakcie jej tworzenia lub poczekaj, aż będzie oferowała bardziej dopracowane wrażenia.

Crayta Neon Coast Battle Pass

NEON COAST BATTLE PASS

Nie ma plażowej zabawy bez sprzedawcy lodów, ratownika i syreny – pokaż znajomym, kto jest prawdziwą gwiazdą! Oprócz licznych strojów Neon Coast Battle Pass oferuje także szereg nowych, wyjątkowych emotek, utworów muzycznych, makijaży i innych przedmiotów do odblokowania!

GRAJ W TYSIĄCE GIER

Graj w tytuły reprezentujące wiele różnych gatunków z wciąż rosnącego uniwersum gier wieloosobowych tworzonych przez użytkowników. Od drużynowych strzelanek i torów przeszkód po symulatory farmy i escape roomy — każdy znajdzie tu coś dla siebie.

TWÓRZ GRY ZE ZNAJOMYMI

Crayta to platforma do wspólnego tworzenia gier oparta na silniku Unreal Engine 4 — Ty i Twoi znajomi możecie wskoczyć do zabawy i tworzyć gry w chmurze, niezależnie od posiadanego doświadczenia.

POKAŻ SWÓJ STYL

Wyraź siebie w uniwersum Crayta dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości opcji personalizacji. Zbieraj stroje, emotki, drony i inne elementy, aby dostosować swoją postać w trakcie gry.

ODBLOKOWUJ PRZEDMIOTY W TRAKCIE GRY

Zdobywaj PD, wykonując wyzwania dla twórców i odblokowując masę nowych zmian kosmetycznych w miarę postępów w ramach Neon Coast Battle Pass!

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 10
System operacyjnyWindows 10
ProcesorCzterordzeniowy procesor X64 z taktowaniem 2 GHz, Intel Core i3-8100
ProcesorCzterordzeniowy procesor X64 z taktowaniem 2 GHz, np. Intel Core i5-9600K
Pamięć RAM4 GB
Pamięć RAM8 GB
Wolne miejsce na dysku14 GB
Wolne miejsce na dysku20 GB
DirectX11
DirectX12
Karta graficznaDedykowana karta graficzna z 2 GB pamięci VRAM, np. GeForce GTX 660
Karta graficznaDedykowana karta graficzna z 4 GB pamięci VRAM, np. GeForce GTX 1060
InneSSD
Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski
  • NAPISY: angielskie, francuskie, niemieckie, hiszpańskie (Hiszpania), włoskie
© 2021 Unit 2 Games Limited. All rights reserved. Crayta logo and name are trademarks or registered trademarks of Unit 2 Games Limited. All other trademarks are property of their respective owners.