Darkest Dungeon II – często zadawane pytania
Darkest Dungeon II – często zadawane pytania

Co znajduje się we wczesnym dostępie? Na jakim etapie rozwoju znajduje się gra?

Szacujemy, że Darkest Dungeon II ma już obecnie co najmniej dwie trzecie treści z pełnej wersji gry. Gra ma strukturę roguelike i jest już całkowicie gotowa dla graczy – mogą oni brać udział w ekspedycjach, podwyższać poziom swojego profilu i odblokowywać przedmioty. W grze można znaleźć jednego „finałowego bossa”, 9 klas bohaterów, dziesiątki przeciwników i ponad 250 przedmiotów. Planujemy dodać jeszcze czterech finałowych bossów, a także więcej postaci, przeciwników i przedmiotów. Ostateczna ilość dodanej treści może ulec zmianie.
Ponieważ gra jest w fazie wczesnego dostępu, można napotkać w niej więcej błędów, niż w ukończonej grze.

Jak długo gra pozostanie w fazie wczesnego dostępu?

Nie ustaliliśmy konkretnego terminu, ale zakładamy, że potrwa to około rok. Należy jednak pamiętać, że wczesny dostęp ma pozwolić nam udoskonalić grę na podstawie opinii graczy i ukończyć planowane funkcje gry. Może okazać się, że do zrealizowania naszych celów niezbędne jest wydłużenie etapu wczesnego dostępu.

Jak często będziecie aktualizować grę?

Z początku planujemy wydawać częste aktualizacje mające na celu naprawę błędów. Gdy od premiery minie więcej czasu, dokonywać będziemy obszerniejszych, ale rzadszych aktualizacji. Nie podjęliśmy jeszcze decyzji o regularności ich wydawania. Podamy tę informację do wiadomości, gdy będziemy gotowi.

Czy moje postępy będą zapisywane podczas aktualizacji?

Chociaż liczymy na to, że podczas aktualizacji zdołamy zachować postępy graczy, nie możemy tego zagwarantować. Jeżeli zabawa z niedokończoną wersją gry zdaje się być dla Ciebie zbyt dużym ryzykiem, zalecamy poczekać na premierę pełnej wersji gry.

Czy cena gry zmieni się, gdy opuści ona fazę wczesnego dostępu?

Obecnie nie planujemy zmiany ceny gry po premierze jej pełnej wersji. Jeśli ulegnie to zmianie, zaktualizujemy informacje na tej stronie.

Czy mogę przekazywać opinie i zgłaszać błędy?

Gra zawiera funkcję zgłaszania opinii i błędów, z której można skorzystać w dowolnym momencie, przechodząc do menu PAUZY lub naciskając klawisz F6. Zachęcamy do korzystania z tej możliwości!