Sekcja często zadawanych pytań dla bezpłatnego Discord Nitro
Sekcja często zadawanych pytań dla bezpłatnego Discord Nitro

ODBIERZ 3 MIESIĄCE DISCORD NITRO ZA DARMO!

Świętuj z nami uruchomienie serwisu Discord w Epic Games Store dzięki 3 miesiącom subskrypcji Discord Nitro ZA DARMO! Transmisje w jakości HD, udostępnianie większych plików, personalizowane emotikony i masa innego towaru Nitro.
Dowiedz się więcej z sekcji często zadawanych pytań poniżej i sprawdź stronę Discord Nitro, gdzie znajdziesz dalsze informacje.

CZYM JEST DISCORD NITRO?

Dzięki Nitro uzyskach wiele niesamowitych korzyści z czatu, wzbogacających użytkowanie Discorda! Ulepsz swoje emotikony, ciesz się możliwością udostępniania większych plików, wyróżniaj się na swoich ulubionych serwerach Discord i nie tylko! Możesz dowiedzieć się więcej o tych funkcjach tutaj.

KIEDY KOŃCZY SIĘ PROMOCJA NA DISCORD NITRO W EPIC GAMES STORE?

Promocja ta zaczyna się 10 czerwca 2021 r. o godzinie 17:00 czasu polskiego, a zakończy się 24 czerwca 2021 r. o godzinie 17:00 czasu polskiego.

JAK OTRZYMAM BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE SUBSKRYPCJI DISCORD NITRO W EPIC GAMES STORE?

Kwalifikujący się gracze otrzymają wiadomość e-mail z linkiem do odbioru bezpłatnych 3 miesięcy Discord Nitro. Z powodu dużej liczby wiadomości mogą dotrzeć z opóźnieniem – odczekaj 72 godziny po zakupie.

KIEDY UTRACI WAŻNOŚĆ LINK POZWALAJĄCY NA ODEBRANIE 3 MIESIĘCY DISCORD NITRO NA DARMO?

Link pozwalający na realizację oferty, przesłany graczom spełniającym jej warunki, wygaśnie 24 lipca 2021 r. o godzinie 17:00 czasu polskiego.

CO STANIE SIĘ PO UPŁYWIE TRZYMIESIĘCZNEGO DOSTĘPU DO DISCORD NITRO ACCESS?

Po upływie okresu trzech miesięcy będziesz móc nadal cieszyć się Discord Nitro, korzystając z niego za opłatą. Standardowa miesięczna opłata obowiązująca dla subskrypcji Discord Nitro w Twojej lokalizacji zostanie od Ciebie pobrana automatycznie, chyba że anulujesz subskrypcję. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie. Dowiedz się więcej o anulowaniu subskrypcji tutaj.

CZY KWALIFIKUJĘ SIĘ DO SKORZYSTANIA Z OFERTY, JEŚLI AKTUALNIE SUBSKRYBUJĘ LUB ZDARZYŁO MI SIĘ WCZEŚNIEJ SUBSKRYBOWAĆ NITRO?

Nie, oferta dostępna jest jedynie dla nowych subskrybentów Discord Nitro, w objętych nią lokalizacjach.

GDZIE JEST DOSTĘPNA TA OFERTA?

Oferta ta jest dostępna wyłącznie w krajach, w których oferowane są usługi Discord i Epic Games Store.

JAK ODBIORĘ BEZPŁATNE 3 MIESIĄCE SUBSKRYPCJI DISCORD NITRO W EPIC GAMES STORE?

Będziemy przesyłać po jednym linku umożliwiającym odebranie trzech (3) miesięcy Discord Nitro za pośrednictwem e-maila, poczynając od 10 czerwca 2021 r. Link umożliwiający skorzystanie z oferty prześlemy na adres wskazany na Twoim koncie Epic Games. Upewnij się, że adres e-mail powiązany z Twoim kontem jest aktualny i poprawny! Wysyłka może potrwać, więc odczekaj do 72 godzin i sprawdź folder ze spamem.

OTRZYMAŁEM(-AM) LINK DO POBRANIA DISCORD NITRO E-MAILEM, JAK MOGĘ SKORZYSTAĆ Z OFERTY?

Kliknij link, aby odebrać bezpłatną trzymiesięczną subskrypcję Discord Nitro. Następnie zarejestruj się w Discord (lub zaloguj się, jeżeli posiadasz już konto). Jeżeli spełniasz warunki promocji, trzymiesięczna subskrypcja zostanie automatycznie dodana do Twojego konta. I to wszystko! Możesz od razu cieszyć się korzyściami Discord Nitro.