Dungeons 3

Dungeons 3 to najnowsza część popularnej serii gier strategicznych Dungeons. Zbuduj swoje lochy i nimi zarządzaj, rekrutuj potwory i rozlokuj sprytne pułapki. Odważ się podbić cały świat w tej obszernej kampanii fabularnej.

Informacje o Dungeons 3

Deweloper
Realmforge Studios
Wydawca
Kalypso Media
Data wydania
Tagi
Strategiczne
Tryb wieloosobowy
Dla jednego gracza
TEEN
Platforma
Windows

Dungeons 3

Za sprawą powabnej kapłanki mrocznych elfów, Thalyi, która wygody i przyjemności zamieniła na podziemia i stanęła na czele armii, Pan Lochów znalazł wreszcie sposób, aby ze swojej podziemnej siedziby wyruszyć na podbój świata. Z Thalyą na pierwszej linii i stojącymi za nią zjednoczonymi siłami zła gracze będą musieli użyć każdej możliwej sztuczki, aby raz na zawsze pokonać dobre dusze ze świata na górze!
Uwolnij swoją ciemną stronę i stwórz jedyne w swoim rodzaju lochy, korzystając z mnóstwa dostępnych pomieszczeń, pułapek i konstrukcji. Zbuduj najbardziej przerażającą armię na świecie, wybierając spośród odrażających orków, sukubów, zombie i innych stworów. A potem, kiedy już Twoje siły zbrojne będą gotowe, wyłoń się z ciemności, poprowadź armię w stronę światła i siej zniszczenie, rozprawiając się z najmniejszymi nawet przejawami bohaterstwa, słodkości czy też jednorożcowatości.
Co więcej, po raz pierwszy w historii serii Dungeons poziomy generowane są losowo, więc każda sesja będzie wyjątkowa, a zabawie dla pogromcy dobra nie będzie końca.

Cechy:

— Największy, najlepszy i najbardziej epatujący złem symulator lochów, z ulepszonym trybem RTS osadzonym w świecie na powierzchni.
— Nowe kierownictwo — stań na czele zjednoczonych sił zła pod wodzą nowej postaci, Thalyi, i poprowadź ją do zwycięstwa.
— Rozmiar ma znaczenie — rozbudowana kampania dla jednego gracza z 20 misjami i ponad 20 godzinami rozgrywki, poziomami generowanymi losowo, nowym trybem współpracy dla dwóch graczy, większą liczbą pomieszczeń i oryginalnymi zdolnościami.
— Nie mówię nic złego — ulubiony przez fanów narrator Dungeons powraca ze swoim niepodrabialnym głosem, żeby kontynuować najlepsze tradycje tej serii.

Dodatki

Dungeons 3 — DLC Bundle
Dodatek
Dungeons 3 — DLC Bundle
Zawiera dodatki „Once Upon a Time”, „Evil of the Caribbean”, „Lord of the Kings”, „Clash of Gods”, „An Unexpected DLC”, „Famous Last Words”, nowy pakiet map potyczek oraz wiele darmowych aktualizacji z zawartością.
Dowiedz się więcej
Once Upon A Time
Dodatek
Once Upon A Time
Udaj się w podróż do baśniowej krainy, w której mieszka Dobra Wróżka. Ta obrzydliwie dobra postać poi bohaterów krzepiącym eliksirem. Z pomocą zaczarowanych bohaterów i eksplodujących owiec Absolutne Zło przynosi paskudny koniec tej historii!
Dowiedz się więcej
Evil of the Caribbean
Dodatek
Evil of the Caribbean
Po licznych przygodach Thalya zasłużyła sobie na trochę ciszy i spokoju, więc Zło (które nigdy nie daje podwładnym urlopu) wysyła ją do pirackiego wakacyjnego raju o nazwie Turtoga. Thalya wciąż jednak ma coś do zrobienia — na przykład przemyt rumu.
Dowiedz się więcej
Lord of the Kings
Dodatek
Lord of the Kings
Wielki król Arcturus powraca ze swojej wyprawy ze Świętym Graalem i zastaje swoje miasto Stormbreeze zdewastowane. Natychmiast wyrusza, żeby odbić ziemie, ale nie docenia Zła, które zawsze śmieje się ostatnie.
Dowiedz się więcej
Clash of Gods
Dodatek
Clash of Gods
Nadszedł czas, by Absolutne Zło wstąpiło na tron i koronowało siebie na jedynego władcę świata. Jest tylko jeden mały problem… Bogini Światła (stojąca ponad wszelkimi istnieniami) we własnej osobie!
Dowiedz się więcej
Famous Last Words
Dodatek
Famous Last Words
Podczas gdy Absolutne Zło z czystej nudy przemierza przepastne i jeszcze nieodkryte głębie własnego nosa, wybucha ożywiona dyskusja z Thalyą. Kto zwycięży w pojedynku tych dwóch wybitnych postaci?
Dowiedz się więcej
An Unexpected DLC
Dodatek
An Unexpected DLC
Po niekończącej się serii triumfów Absolutnego Zła i wielkim triumfie nad Boginią Światła ostatni nędz… yyy… bohaterowie znaleźli schronienie na zielonych włościach Królowej Lasu. Czas na wycinkę!
Dowiedz się więcej
A Multitude of Maps
Dodatek
A Multitude of Maps
W tym pakiecie map walczysz u boku Thalyi o Kamienie Przywołania, składasz ofiary na zboczach Góry Przedpogrzebowej i pomagasz grobowemu golemowi w poszukiwaniu nowego miejsca spoczynku.
Dowiedz się więcej

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7 (64-bitowy)
System operacyjny
Windows 10 (64-bitowy)
Procesor
Czterordzeniowy Intel z 2,8 GHz (seria i7 900) lub AMD z 3,5 GHz (seria FX 6000)
Procesor
Czterordzeniowy z 3,5 GHz lub lepszy (seria Intel i5 4000 lub AMD Ryzen 3)
Pamięć RAM
4 GB
Pamięć RAM
8 GB
Wolne miejsce na dysku
5 GB
Wolne miejsce na dysku
5 GB
Wersja DirectX
11
Wersja DirectX
11
Karta graficzna
AMD lub NVIDIA z przynajmniej 1024 MB dedykowanej pamięci VRAM i obsługą technologii Shader Model 5.0 (seria AMD Radeon HD 7000, seria NVIDIA GeForce GTX 600)
Karta graficzna
AMD lub NVIDIA z przynajmniej 3072 MB dedykowanej pamięci VRAM i obsługą technologii Shader Model 5.0 (seria AMD R9 300, seria NVIDIA GeForce GTX 900 lub lepsza)
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański (Hiszpania)
  • Napisy: chińskie (uproszczone), czeskie, francuskie, niemieckie, włoskie, rosyjskie, hiszpańskie (Hiszpania), angielskie, japońskie
Ocena gry: TEEN
Dungeons 3 Copyright © 2017 Kalypso Media GmbH. Developed by Realmforge Studios. Published by Kalypso Media GmbH. All rights reserved. All other logos, copyrights and trademarks are property of their respective owner.Polityka prywatności