Clash of Gods

Clash of Gods

Nadszedł czas, by Absolutne Zło wstąpiło na tron i koronowało siebie na jedynego władcę świata. Jest tylko jeden maleńki, maciupeńki problem, który może pokrzyżować te plany... A jest nim Ponad-Wszelką-Istotą-Stojąca Bogini Światła we własnej osobie!

Clash of Gods

Ruszaj po wygraną! Raz jeszcze zanurz się w mroku głębokich podziemi, walcząc z siłami świętości w ośmiu nowych i w pełni udźwiękowionych misjach. Twoim celem jest zdetronizowanie tej ohydnie dobrej Bogini Światła. A wraz z nią wszystko, co odważy się być dobre, przestanie istnieć. Ale to nie wszystko: bohaterowie, którzy najeżdżają podziemia, będą zakładać placówki, by oczyścić terytorium, więc lepiej miej się na baczności! By lepiej zarządzać światem, gracze mogą teraz budować wieże i posągi, by utrzymać wrogów w szachu. Co więcej, czeka na Ciebie także nowy tryb współpracy w trybie wieloosobowym, mały glutku.

Cechy:

— Ostateczne starcie: osiem nowych i w pełni udźwiękowionych misji kampanii, które wystawią na próbę Twoje wewnętrzne zło.
— Bogini i mściciel: dwaj nowi wrogowie stają na drodze Ostatecznego Zła, by dokonać zemsty i oczyścić świat ze wszystkiego, co złe.
— Święte lochy: nie pobłażaj bohaterom, którzy pojawiają się w Twoich podziemiach; są gotowi zakładać placówki, by uświęcać ziemię lochów w imię bogini.
— Więcej mrocznej mocy do panowania nad światem – korzystaj z placówek, by budować wzmacniające wieżyczki i przydatne posągi, które pomogą Ci powstrzymać nadciągających bohaterów.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7 (64-bitowy)
System operacyjnyWindows 10 (64-bitowy)
ProcesorCzterordzeniowy Intel 2,8 GHz (seria i7 900) lub AMD 3,5 GHz (seria FX 6000)
ProcesorCzterordzeniowy 3,5 GHz lub lepszy (seria Intel i5 4000 lub AMD Ryzen 3)
Pamięć RAM4 GB
Pamięć RAM8 GB
Wolne miejsce na dysku5
Wolne miejsce na dysku5
Wersja Direct X11
Wersja Direct X11
Karta graficznaAMD lub NVIDIA z przynajmniej 1024 MB dedykowanej pamięci VRAM i obsługą technologii Shader Model 5.0 (seria AMD Radeon HD 7000, seria NVIDIA GeForce GTX 600)
Karta graficznaAMD lub NVIDIA z przynajmniej 3072 MB dedykowanej pamięci VRAM i obsługą technologii Shader Model 5.0 (seria AMD R9 300, seria NVIDIA GeForce GTX 900 lub lepsza)
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański (Hiszpania)
  • Napisy: chiński (uproszczony), czeski, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski, hiszpański (Hiszpania), angielski, japoński
  • TEEN
Dungeons 3 Copyright © 2017 Kalypso Media GmbH. Developed by Realmforge Studios. Published by Kalypso Media GmbH. All rights reserved. All other logos, copyrights and trademarks are property of their respective owner.