Elite Dangerous: Commander Premium Edition
Elite Dangerous: Commander Premium Edition

Obejmij dowodzenie nad statkiem gwiezdnym w bezlitosnej galaktyce. Elite Dangerous to widowiskowy symulator kosmiczny MMO. Zawiera Elite Dangerous: Odyssey i oficjalną ścieżkę dźwiękową Elite Dangerous: Odyssey.

Elite Dangerous: Commander Premium Edition

Elite Dangerous: Commander Premium Edition zawiera grę Elite Dangerous, dodatek Elite Dangerous: Odyssey i oficjalną ścieżkę dźwiękową Elite Dangerous: Odyssey.
Elite Dangerous to widowiskowy symulator kosmiczny MMO nowej generacji, czyli pełna przygód rozgrywka w otwartym świecie nieustannie zmieniającej się galaktyki, którą jest Droga Mleczna — odwzorowanej w całości i z zachowaniem galaktycznych proporcji. A teraz, po raz pierwszy, w Elite Dangerous: Odyssey zobaczysz, jak to jest zejść z pokładu statku i podjąć się nowych misji, przemierzając osady i planety na piechotę.
Mając na początku jedynie mały statek gwiezdny i kilka kredytów, gracz musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zdobywać umiejętności, wiedzę, bogactwo i władzę, dzięki którym zdoła przetrwać w bezlitosnej galaktyce przyszłości i wyróżnić się w szeregach najlepszych graczy Elite. W erze gwiezdnych supermocarstw i toczącej się międzygalaktycznej wojny poczynania poszczególnych graczy wpływają na losy wszechświata i przebieg akcji. Zdarzają się zwycięstwa i porażki, rządy powstają i upadają, a granica terytoriów zamieszkanych przez ludzkość za sprawą poczynań graczy wciąż się przemieszcza.

Zawiera Elite Dangerous: Odyssey

Zejdź z pokładu statku, którym dowodzisz, i zapisz się na kartach historii, grając w Elite Dangerous: Odyssey. Eksploruj odległe światy, przemierzając je pieszo, i przesuwaj granice poznanego wszechświata. Bądź pierwszą osobą stawiającą stopę na niezliczonych, niepowtarzalnych, nigdy nieodkrytych planetach. Elite Dangerous: Odyssey to okazja, aby stać się prawdziwym pionierem.

Galaktyka cudów

400 miliardów systemów gwiezdnych Drogi Mlecznej stanowi scenerię otwartej rozgrywki Elite Dangerous. Prawdziwe gwiazdy, planety, księżyce, pola asteroid i czarne dziury naszej własnej galaktyki są zrekonstruowane adekwatnie do swoich prawdziwie epickich rozmiarów w największej grywalnej przestrzeni w historii gier wideo.

Twoje działania w unikalny sposób wpływają na świat gry

Zdarzają się zwycięstwa i porażki, rządy powstają i upadają, a granica terytoriów zamieszkanych przez ludzkość za sprawą poczynań graczy wciąż się przemieszcza. W dobie galaktycznych supermocarstw i międzygwiezdnej wojny poczynania każdego gracza wpływają na losy wszechświata i przebieg akcji.

Wybierz własną drogę

Ulepszaj statek i dostosuj każdy jego element, polując, eksplorując, tocząc bitwy, prowadząc wydobycie, przemycając, handlując i walcząc o przetrwanie w bezlitosnej galaktyce roku 3301. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zdobyć umiejętności, wiedzę, bogactwo i potęgę, dzięki którym wyróżnisz się w szeregach najlepszych graczy Elite.

Gra MMO o niespotykanej skali

Przeżyj nieprzewidywalne spotkania z graczami z całego świata w ogromnej, zakrojonej w stylu MMO przestrzeni Elite Dangerous. Przemierzaj galaktykę w pojedynkę w trybie „Solo” (dla jednego gracza) lub z graczami z całego świata w trybie „Open Play” (otwarta rozgrywka), w którym każdy napotkany pilot może okazać się zaufanym sojusznikiem lub śmiertelnym wrogiem. Aby zagrać w grę, musisz utworzyć darmowe konto Elite Dangerous w serwisie Frontier.

Przecieraj własne szlaki

Przyjmuj różnego rodzaju zlecenia i graj tak, jak lubisz — od dyplomacji i handlu po zakulisowe rozgrywki i otwarte wojny. Różnorodność okoliczności, celów i postaci przekłada się na nieskończoną rozmaitość misji oraz niemal niewyczerpane zasoby zawartości w ramach rozgrywki.

W ogniu walki

Rzuć się w wir walki w trybie pierwszoosobowym, zaopatrując swoją postać w arsenał broni i ekwipunku. Koordynuj też działania z członkami drużyny, opanowując do perfekcji wielowarstwowe, zróżnicowane środowisko taktyczne, w którym masz do czynienia z dowódcami, pojazdami SRV i statkami gwiezdnymi.

Edycje

Oceny

GamingTrend
przez Justin Pauls
85 / 100
“Frontier Developments have done a magnificent job of creating an affordable universe that is fun to play. With tons of game styles and the entirety of the Milky Way to explore, this one is truly for space sim buffs with one caveat – if you're feeling lost, we recommend you check out video tutorials online.”
PC Gamer
przez Chris Thursten
86 / 100
“A great game and, with time, potentially a classic. Much rests on Frontier's ability to build on these broad but somewhat shallow foundations.”
God is a Geek
przez Mick Fraser
8 / 10
“Elite: Dangerous is a well-made space sim with incredible scope and wondrous plans for the future, but it might put off some players with its complexity.”
Recenzje od OpenCritic

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7/8/10 (64-bitowy)
System operacyjnyWindows 7/8/10 (64-bitowy)
ProcesorCzterordzeniowy (4 x 2 GHz)
ProcesorCzterordzeniowy Intel Core i7-3770K lub lepszy / czterordzeniowy AMD FX 4350 lub lepszy
Pamięć RAM6 GB
Pamięć RAM8 GB
Wolne miejsce na dysku25 GB
Wolne miejsce na dysku25 GB
Wersja DirectX11
Wersja DirectX11
Karta graficznaNvidia GTX 470 lub AMD R7 240
Karta graficznaNvidia GTX 770 lub AMD Radeon R9 280X
InneSzerokopasmowe połączenie z Internetem
InneSzerokopasmowe połączenie z Internetem
LoginyWymaga konta Frontier
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski Napisy: angielskie, francuskie, niemieckie, rosyjskie, hiszpańskie (Hiszpania), portugalskie (Brazylia)
Elite © 1984 David Braben & Ian Bell. Frontier © 1993 David Braben, Frontier: First Encounters © 1995 David Braben and Elite Dangerous © 1984 - 2016 Frontier Developments Plc. 'Elite', the Elite logo, the Elite Dangerous logo, 'Frontier' and the Frontier logo are registered trademarks of Frontier Developments plc. All rights reserved.