Często zadawane pytania
Często zadawane pytania

Czym jest EVE Online?

EVE Online jest społecznościową i osadzoną w kosmosie grą MMO w modelu free-to-play, w której gracze mogą wybrać swoją własną ścieżkę z niezliczonych opcji. Możesz doświadczyć eksploracji kosmosu, ogromnych bitew PvP i PvE, górnictwa, przemysłu i kwitnącej gospodarki wśród graczy w stale powiększającym się wszechświecie gry. Obejrzyj zwiastun rozgrywki na stronie EVE w Epic Games Store, żeby dowiedzieć się więcej!

Co czeka w EVE nowych graczy?

Nowi kapsulerzy w EVE mogą zaangażować się we wszystko, korzystając z bezpłatnego konta Klonu Alfa, bez ograniczeń w eksploracji terenów lub co do towarzyszy lotów! Wejdź na EVE Academy, żeby dowiedzieć się więcej na temat różnych ścieżek, którymi możesz podążyć.

Czy jest już za późno, żeby zacząć grać w EVE?

Wcale nie! Nigdy nie jest za późno, żeby dołączyć do tysięcy graczy przemierzających New Eden każdego dnia.

Mam już doświadczenie w grze i zakupiony właśnie w Epic produkt. Gdzie on się podział?

Epic Games Store automatycznie tworzy nowe konto EVE do wykorzystania w Epic. Jeśli masz już konto stworzone przez Steam lub na eveonline.com, kup dodatkową zawartość w tych sklepach, żeby mieć do niej dostęp z głównego konta.

Mam problem, jak mogę otrzymać pomoc?

Przejdź na EVE Help Center, żeby znaleźć artykuły z odpowiedziami na wiele tematów. Jeśli wciąż napotykasz problemy, możesz skontaktować się z mistrzem gry korzystając z czata na żywo lub wysyłając zgłoszenie.