FAR: Changing Tides
FAR: Changing Tides

FAR: Changing Tides to nastrojowa przygoda z pojazdem i opowieścią pełną emocji w tle. W świecie spustoszonym przez powodzie pozostaje Ci zostać kapitanem wyjątkowego statku i wyruszyć na poszukiwanie nowego domu. Wypłyń w podróż po niespokojnych wodach, pokonuj nieznane głębie i odkrywaj zapomniane ruiny.

FAR: Changing Tides

Tłem tej nastrojowej przygody są wzruszające losy chłopca, który wyrusza swoim statkiem w podróż, by odnaleźć nowy dom. Wyrusz w rejs po niespokojnych wodach, badaj tajemnicze głębiny i odkrywaj zapomniane ruiny w tym pięknym, zatopionym świecie.

ZUPEŁNIE NOWY TYTUŁ TOWARZYSZĄCY

Stanowiąc rozszerzenie odludnych scenerii FAR: Lone Sails, Changing Tides przemienia spalone słońcem, jałowe równiny w zasnute burzowymi chmurami bezmiary otwartego morza. Dzięki nowym rodzajom środowiska, zagadkom i elementom mechaniki związanym z żeglugą świat FAR: Changing Tides zapewni niezapomniane wrażenia i trudniejsze wyzwania zarówno wielbicielom tej cenionej serii, jak i nowym graczom.

NOWY DOM

Walcz z żywiołami, wcielając się w postać Toe — nowego głównego bohatera, który po przebudzeniu odkrywa, że został uwięziony w zatopionym świecie, a jego bliscy zniknęli. Świat, który zwykł nazywać domem, przemienił się w obce i nierzadko wrogie środowisko. Musisz wskazać Toe drogę przez ruiny, które są jedyną pozostałością po wspaniałej niegdyś społeczności, i znaleźć okazję, by rozpocząć wszystko od nowa.

ZOSTAŃ KAPITANEM STATKU

Doświadcz emocji związanych ze sterowaniem wyjątkowym statkiem. Razem stawicie czoła bezmiarom mórz, pokonacie sztormy i zgłębicie tajemnice morskich odmętów. Podczas podróży musisz dbać o poprawne funkcjonowanie maszyny, odblokowując nowe części, usuwając usterki i przeszukując głębiny w nadziei na znalezienie cennego paliwa i zatopionego mienia. Im dłużej trwać będzie Twoja podróż, tym lepiej poznasz fascynującą złożoność swojego pojazdu.

DOŚWIADCZENIE Z POGRANICZA MEDYTACJI

W FAR: Changing Tides musisz radzić sobie z emocjonującymi zagrożeniami środowiskowymi i intrygującymi zagadkami, jednak atmosferę rozgrywki przepełnia niemal medytacyjny nastrój samotności. Żeglując po oceanach, musisz sterować swoim niezwykłym statkiem, podnosić maszt, stawiać i trymować żagle oraz rozpalać ogień w piecu, a jednocześnie walczyć z przepełniającą Cię tęsknotą za utraconym domem.

DŹWIĘKI OCEANU

Dynamiczna ścieżka dźwiękowa reaguje na podejmowane przez gracza działania i zmieniające się warunki środowiskowe, podkreślając kluczowe momenty rozgrywki i oddając nastrój chwili. Zarówno pulsujące, ciężkie crescendo, jak i spokojne, nastrojowe melodie nie rozbrzmiewają w rytm wyznaczony przez twórców gry, lecz są niejako tworzone przez gracza.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyDo potwierdzenia
System operacyjnyDo potwierdzenia
ProcesorDo potwierdzenia
ProcesorDo potwierdzenia
PamięćDo potwierdzenia
PamięćDo potwierdzenia
Wolne miejsce na dyskuDo potwierdzenia
Wolne miejsce na dyskuDo potwierdzenia
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski
  • Napisy: angielski, włoski, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Ameryka Łacińska), francuski, niemiecki, arabski, holenderski, japoński, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), ukraiński, koreański, polski, portugalski (Brazylia), rosyjski
FAR Changing Tides © 2021 Okomotive AG. All rights reserved. Published by Frontier Developments plc. 'Frontier', 'Frontier Foundry' and the Frontier logo are trademarks of Frontier Developments plc. All rights reserved.