Football Manager 2020

Notice:
At the request of the publisher, Football Manager 2020 is no longer available for sale on The Epic Games Store
W Football Manager 2020 liczy się każda decyzja. Dzięki nowym opcjom i dopracowanej mechanice gry, która wynagradza planowanie i postępy jak nigdy dotąd, możesz rozwijać i szlifować wyjątkową tożsamość swojego klubu i siebie jako menedżera.

Informacje o Football Manager 2020

Deweloper
Sports Interactive
Wydawca
SEGA
Dostępna
2020
Tagi
Sportowe
Symulatory
Everyone
Platforma
WindowsMac

Football Manager 2020

Wyjdź przez korytarz z szatni do żyjącego, oddychającego świata piłki nożnej z tobą w samym jego centrum. Tutaj twoje zdanie się liczy!
To świat, który wynagradza planowanie i wiedzę, ale w przeciwieństwie do innych gier nie ma z góry zaplanowanego zakończenia lub scenariusza — są tylko niekończące się możliwości oraz szanse. Każdy klub ma swoją własną historię, a twoim zadaniem jest ją stworzyć.
Mówi się, że piłka nożna to gra marzeń. To prawda, a menedżerowie to szczególny typ marzycieli.
Zamiast problemów widzą nowe możliwości: szansę na wykazanie się przed najlepszymi w tej branży, na stworzenie i zaszczepienie nowej filozofii, na wyłowienie nowych talentów, wyniesienie klubu na wyżyny i zdobycie złota.
To, w jaki sposób dotrzesz na szczyt, zależy tylko od ciebie. Ponosisz odpowiedzialność za swoje decyzje i ich konsekwencje.
— Załóż swoją siedzibę w 50 największych futbolowych krajach na świecie.
— Doglądaj nowej ery sukcesu w jednym z 2500 klubów na każdym poziomie.
— Zawieraj kontrakty z najlepszymi i kształtuj przyszłość — szukaj talentów wśród ponad 500 000 prawdziwych graczy oraz członków zespołu.
— Twórz swoje taktyki i wcielaj je w życie na treningach.
— Kopnij w każdą piłkę dzięki naszemu realistycznemu i jak dotąd najsprawniejszemu silnikowi gry.

CENTRUM ROZWOJU

Przejmij pełną kontrolę nad działaniami swojej drużyny młodzieżowej w nowym całościowym centrum. Rozwijaj młode gwiazdy od chwili, gdy dołączą do twojego klubu, pomagaj im budować swoją pozycję, aż będą gotowe do walki w podstawowym składzie.

WIZJA KLUBU

Rozwijaj kulturę, współpracuj z zarządem, osiągaj bieżące cele i wytyczaj kierunek, w którym twój klub będzie podążał w nadchodzących sezonach. Roztaczaj swoją wizję klubu szerzej niż nad samym biurem zarządu — niech wpływa ona na transfery, styl gry i oczekiwania dotyczące meczów, bo twoim zadaniem jest wzmocnienie tożsamości klubu i osiąganie długoterminowych celów.

ŚCIEŻKA CZASU GRY

Całkiem nowy sposób na wyznaczenie roli gracza w drużynie. Określ obecny i przyszły czas gry na przestrzeni kontraktu i wytycz drogę od popychadła do gwiazdora.

PERSONEL POMOCNICZY

Nowe role, porady i interakcje spowodują, że zaangażowanie i znaczenie twojego personelu wzrośnie. Dzięki połączeniom między różnymi aspektami zaplecza gra doskonale odzwierciedla funkcjonowanie prawdziwego klubu.

ULEPSZENIA GRAFICZNE

Dzięki nowym sylwetkom graczy i menedżerów, udoskonalonemu oświetleniu i wizualizacji boiska doświadczysz najdoskonalszej i najbardziej realistycznej symulacji meczu.

Dodatki

Football Manager 2020 — Edytor w grze
Dodatek
Football Manager 2020 — Edytor w grze
Edytor w grze pozwala na dokonywanie różnych zmian w czasie rzeczywistym w Football Manager. Można na przykład zmienić cały profil zawodnika. Można też zmieniać atrybuty „ukryte”, takie jak obecna zdolność czy potencjał, szczegóły dotyczące sztabu szkoleniowego oraz finanse czy reputacja klubu. Uwaga: elementu można używać wyłącznie w trybie Football Manager.
Dowiedz się więcej

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
MAC OS
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (aktualizacja 1803 z kwietnia 2018 r. lub nowsza) — 64-bitowy
System operacyjny
Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (aktualizacja 1803 z kwietnia 2018 r. lub nowsza) — 64-bitowy
Procesor
Intel Pentium 4 (64-bitowy), Intel Core 2 lub AMD Athlon 64 z co najmniej 2,2 GHz
Procesor
Intel Pentium 4 (64-bitowy), Intel Core 2 lub AMD Athlon 64 z co najmniej 2,2 GHz
Pamięć RAM
2 GB
Pamięć RAM
2 GB
Wolne miejsce na dysku
7 GB
Wolne miejsce na dysku
7 GB
Wersja Direct X
11
Wersja Direct X
11
Karta graficzna
Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT lub AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 z 256 MB VRAM
Karta graficzna
Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT lub AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 z 256 MB VRAM
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • Dźwięk: arabski, angielski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, polski, portugalski, rosyjski, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Ameryka Łacińska), tajski, turecki
  • Napisy: angielskie, chińskie (uproszczone), chińskie (tradycyjne), holenderskie, francuskie, greckie, duńskie, portugalskie, norweskie, polskie, koreańskie, tureckie, hiszpańskie (Hiszpania), szwedzkie, rosyjskie, włoskie, niemieckie
Ocena gry: Everyone
© Sports Interactive Limited 2020. All rights reserved. Published by SEGA Publishing Europe Limited.Polityka prywatności