Geneforge 1: Mutagen

Unikalna, otwarta gra RPG osadzona w niepowtarzalnym świecie. Posłuż się orężem lub sprytem i odmień świat, sięgając po własną armię zmutowanych potworów. Ogrom umiejętności, skarbów, frakcji i tworów. Niezrównana swoboda, regrywalność i pełna rozmachu opowieść.

Informacje o Geneforge 1: Mutagen

Deweloper
Spiderweb Software
Wydawca
Spiderweb Software
Data wydania
Tagi
RPG
Niezależne
Turowe
Oceny
Platforma
WindowsMac

Geneforge 1 - Mutagen

Kultowy niezależny klasyk o całkowitej swobodzie osadzony w unikalnym świecie.

Geneforge 1 - Mutagen to wyjątkowa, prawdziwie otwarta przygoda fantasy w osobliwym, nowym świecie. Należysz do Shapers, czarodziejów obdarzonych niezwykłą mocą kreacji życia. Potrzebne jest Ci narzędzie, pułapka lub armia? Możesz je przywołać. Stwarzasz potężne bestie, które są Tobie całkowicie posłuszne. Zazwyczaj.
Tak przynajmniej miało to wyglądać. Trafiasz na zakazaną wyspę, pełną potężnych, utraconych tajemnic Twojego ludu. Są tu też najeźdźcy, chcący wykraść i posiąść jego wiedzę. Uprzedź ich i zdobądź bezcenne skarby, jakie skrywa wyspa. I unicestwij złodziei. Albo do nich przystań.
Image1

Obejmiesz przywództwo nad armią zmutowanych potworów? Zdasz się na siebie? Sięgniesz po oręż czy dyplomację? Wszystko zależy od Ciebie!

Geneforge 1 - Mutagen oferuje niezrównaną swobodę rozgrywki. Posłuż się magią lub swoimi zabójczymi zwierzęcymi towarzyszami, by zmiażdżyć wrogów. Albo ucieknij się do fortelu, dyplomacji lub ukrycia, by ukończyć grę, nie atakując przeciwnika. Wybierz spośród szeregu zwaśnionych frakcji lub zniszcz wszystkie. Pokonaj końcowego bossa lub zmień strony i dołącz do niego. Walcz w pojedynkę za pomocą ostrzy, pocisków lub magii, albo stwórz własną armię zmutowanych potworów.
Image2

Mnóstwo zabawy w klimatach retro od mistrzów niezależnych gier RPG!

Geneforge to pełna rozmachu przygoda fantasy z ponad 80 obszarami do przemierzenia, 50+ godzinami rozgrywki i niezrównaną regrywalnością. Wybieraj spośród dziesiątek umiejętności, zdolności oraz zwierzęcych towarzyszy i odkryj multum odmiennych zakończeń. Odnajdź setki magicznych artefaktów, w tym takie zupełnie osobliwe. Rozpoczął się wyścig po utraconą, obłąkańczą naukę Shapers. Kto w nim zwycięży? To zależy od Ciebie.

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
MAC OS
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7 i nowszy (64-bitowy)
System operacyjny
Windows 7 i nowszy (64-bitowy)
Procesor
2 GHz
Procesor
2 GHz
Pamięć RAM
256 MB
Pamięć RAM
256 MB
Wolne miejsce na dysku
300 MB
Wolne miejsce na dysku
300 MB
Wersje językowe
  • Angielski
Copyright 2021, Spiderweb Software, Inc., All Rights ReservedPolityka prywatności