GNOG
GNOG

GNOG

GNOG to gra logiczna 3D umiejscowiona w dotykowym świecie zabawek i tajemnic. Wskazuj, klikaj, chwytaj, szturchaj, obracaj, ciągnij i graj, odkrywając ukryte światy wewnątrz czarujących głów potworów. Głowy te są wypełnione atrakcyjnymi wzorami i zabawnymi interakcjami, towarzyszy im bogata, reaktywna ścieżka dźwiękowa i ożywają zarówno w grze standardowej, jak i w grze w goglach VR.
Zainspirowana prawdziwymi projektami zabawek, każda głowa GNOG jest miniaturowym światem czekającym na zbadanie. Chwyć regał na książki i obróć go, aby odsłonić ukrytą stertę monet, przesuwaj dźwignie, aby kierować uszkodzonym statkiem w przestrzeni kosmicznej, zakręć kołem, aby ugotować gulasz na kuchence — każda zabawna interakcja generuje żywą reakcję i zaskakujące skutki. Surrealistyczne światy i radosne zagadki w grze GNOG, wraz z towarzyszącą im relaksującą i dynamiczną ścieżką dźwiękową, która ewoluuje wraz z każdym poziomem, pochłoną Twoją uwagę.

Specyfikacje

Windows
Mac OS
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7 lub nowszy
System operacyjnyWindows 10 lub nowszy
ProcesorProcesor 64-bitowy, 2 GHz
ProcesorIntel Core i5-4590 albo AMD FX 8350
Pamięć RAM2 GB
Pamięć RAM4 GB
Karta graficznaDedykowana karta graficzna z pamięcią 1 GB
Karta graficznaKarta graficzna NVIDIA GTX 970 albo AMD Radeon R9 290 lub nowsze
DirectXWersja 9.0
DirectXWersja 9.0
Wolne miejsce na dysku2 GB
Wolne miejsce na dysku2 GB
Dodatkowe uwagiZalecane wymagania dotyczące obsługi technologii VR
Dodatkowe uwagiZalecane wymagania dotyczące obsługi technologii VR
Wersje językowe
  • Angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), arabski, duński, holenderski, fiński, japoński, norweski, polski, portugalski, portugalski (Brazylia), rosyjski, szwedzki, turecki
KO_OP copyright 2019