Golf Club Wasteland
Golf Club Wasteland

  • Golf Club Wasteland-cjons
Ludzie wyginęli. Ziemia stała się polem golfowym dla obrzydliwie bogatych. Spróbuj zaliczyć doskonałe uderzenie w dystopijnych pustkowiach i poznaj historię upadku ludzkości przez opowieść, eksplorację i transmisję radiową z Marsa.

Ludzie wyginęli. Ziemia stała się polem golfowym dla obrzydliwie bogatych.

Minigolf na ruinach cywilizacji
Bogaci uciekli na Marsa, ale wracają na Ziemię na partyjkę golfa. Każdy dołek na pustkowiach ma własną historię i łamigłówki pozwalające zaliczyć idealne uderzenie. Graj wśród zniszczonych brutalistycznych pomników, rozpadających się centrów handlowych i porzuconych muzeów. Neonowe znaki i przejmujące graffiti informują o bieżących wydarzeniach, kulturze Doliny Krzemowej i ludzkości.

Trzy historie w jedną całość

Zbierz w całość historię upadku ludzkości z trzech różnych źródeł: ze szczegółów życia samotnego golfisty, który wrócił na Ziemię na ostatnią grę, z transmisji radia Nostalgia z Marsa dających wgląd w życia tych, którzy uciekli, a także z opowieści tajemniczego obserwatora patrzącego na wszystko z daleka.

Dziwny jest ten świat

Wsłuchaj się w dopracowaną ścieżkę dźwiękową i w osobiste historie w radiu Nostalgia z Marsa. Stacja nadaje dla mieszkańców Marsa tęskniących za Ziemią. Pozwala im posłuchać muzyki z lat 20. XXI wieku i zadzwonić, by podzielić się wspomnieniami z planety. Prezenter o miłym głosie urozmaica audycję ogłoszeniami i informacjami na temat pozostawiającego wiele do życzenia życia na Marsie.

Pasuje jak ulał

Dzięki trzem różnym trybom każdy golfista znajdzie coś dla siebie. Okazjonalni gracze mogą skupić się wyłącznie na fabule i relaksującej grze w golfa w trybie fabularnym. Osoby szukające wyzwania mogą zaliczyć każdy dołek poniżej średniej uderzeń za pomocą umiejętności i rozwiązywania łamigłówek w trybie wyzwania. Zawodowcy mogą wypróbować tryb mistrzowski, w którym nie ma miejsca na błędy. Łatwe do opanowania sterowanie i minimalistyczny interfejs użytkownika dopełniają grę, aby każdy mógł grać we własnym tempie.

Do kolekcji

Do każdej gry dołączana jest oficjalna cyfrowa ścieżka dźwiękowa Golf Club Wasteland oraz ilustrowana powieść, która w niesamowitym formacie graficznym jeszcze dokładniej wyjaśnia historię samotnego golfisty Charleya.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
OS versionWindows 7
OS versionWindows 7
CPU2.6 GHz Intel Quad Core
CPU2.6 GHz Intel Quad Core
Memory3GB
Memory3GB
GPUNVIDIA GeForce GT 750M, 2 GB Memory
GPUNVIDIA GeForce GT 750M, 2 GB Memory
DirectXNo option
Storage3GB
Storage3GB
Additional input deviceGamepad
Wersje językowe
  • Dźwięk: English
  • Napisy: English, Italian, Spanish, Russian, French, German, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Polish
© 2021 Untold Tales S.A. and Demagog Studio Golf Club: Wasteland, the Golf Club: Wasteland logo, the Untold Tales logo and Demagog Studio logo are trademarks of Untold Tales S.A. and/or Demagog Studio. All rights reserved.